Prijava

Рче!!! Ми волимо сленг у тандему!

ја сам овде јер нисам нигде другде!

doso zbog postera, presao na defke, pa na forum, sad su i defke otisle u kurac, forum umire... jebemliga, valjda cekam bolje sutra....

kaizene, sejo, vrati nam nekad.

Čekaj, čekaj, znam ovo, na vr' jezika mi je!!

i ja sam ovo znao Meso, al sad vise ne znam...pa da me neko podseti...

Долазим у контакт са људима који одступају за светлосну годину од оних које имам прилике уживо да сретнем. Због тога ми се у почетку и свидео овај сајт. Јесте да их је све мање, али шта сад.

Jbg, Javio, da nisam ovde, onda bih bila u depresiji.....mislim da je ovde ipak bolje.

Још си ти млада бре. Што упадаш у депресије?

Vuka mi je kao neki ventil, da ne kažem ventilčić. Niko me odavde ne poznaje, a i ja ne poznajem nikoga, pa mi je možda i zanimljivije zbog toga.

Zašto Murinjo misliš da sam mlada???

Jer nisam imao tog dana ništa da radim, pa ajde da vidim i to čudo od sajta.

Прокрастинација се подразумева.

Долазим у контакт са људима који одступају за светлосну годину од оних које имам прилике уживо да сретнем. Због тога ми се у почетку и свидео овај сајт. Јесте да их је све мање, али шта сад.

+1

Прокрастинација се подразумева.

+1

долазим да кажем људима да неће јебати и да престану да нолајферишу.. а пошто нисам навучен на сајт, нема потребе да идем или да се банујем да се искулирам или тако неко нолајферско срање, заблејим кад и колико колико ми се дигне...

e modovi, ima li vas?

ajde lok na ovo sranje od teme...

koga bole kurac.....

Stvorio si monstruma, Javio. Sad nema nazad. Tema mora da se hrani.

Hajd da ti ispoštujem temu.
Da me ne bi mahniti čoek smar'o najnovijim poslovnim idejama koje frcaju samo tako.
Jer nemam više živce. Pa onda dođem ovde pa se nekad još više iznerviram. Pa onda odem tamo pa se vratim 'vamo. I tako.
Inače bih sad otišla ali da mi brišu kompletan profil, ne ban jer se maksimalno trudim i suzdržavam da ispoštujem pravila sajta dok npr. s druge strane slabo da imam povratnu.
Baš brisanje. Svega.
Pravda za Edsona Arantesa!

да се смејем неким женама.
да читам шта пишу неки аутори.
чак се мало и ретко и информишем овде.