Prijava

http://www.facebook.com/pages/Miroslav-Mika-Antic/126140965020

257,203 људи. Знам да није меродавно, али ја искрено сумњам да у Србији има толико писмених људи, а камоли оних који читају Мику Антића.

Grofe, vidim ne razumes neke stvari pa da ti docaram malo. Kao sto vidim da nisi u toku da bilo koji strani investitor dodje da gradi neku fabriku u Srbiju (koja je inace propala, ali propala), i kada zavrsi sa izgradnjom za svakog radnika dobija po 10.000e i zaposli nekih 500-1.000 i on je u dobitku, vec je okrenuo novac, svo ulaganje mu se vratilo desetostruko. moze momentalno da je zatvori, zato se nasi BIZNISMENI odlucuju da ulazu sa stranim investitorima i grade, jer kad bi covek odavde otvarao(gradio) neku novu fabriku on bi za radnika dobijajo 1.000e. Zar tu nasi nisu potcenjeni?

Aman čoveče, jel znaš ti šta znači: Amin?

Pa slažem se s tobom, eeeeeeeeeej...

"Ne razumem"...Ko zna, možda sam i ja neki privatnik, samo neću ovde da se falim...

Džimi objasnio oko Antića i Stiv Džobsa.

Mislim da je skupljanje sitniša i takav način štednje potcenjen. Uzmem flašu od dva litra, napravim pri vrhu prorez kroz koji prođe najviše kovanica od 20 kinti, i ubacujem tako s vremena na vreme sitniš koji imam. Em treniram samokontrolu i strpljenje time što ne otvaram flašu (a jedino mogu da uzmem novac ako je rasečem), em uštedim fino za par meseci za recimo, nove patike. I ne osetim da mi je falila kinta, a sakupim po 5,6 hiljada za 3,4 meseca. Jes da nije mnogo, al' ono, čak ume da bude i zanimljivo kad napuniš flašu od 2 litra metalom, a ona teška pet, šest kila.

Ja sam tako skuplj'o godinu i neki kurac dana, dok se nije napunila do vrha, i kad sam odneo u banku da menjam za evriće, dadnuše mi 250 jevreja, tako da se i ja slažem da je ovaj način štednje potcenjen.

A meni je on kul. Naučiš par stihova i znaš kako padaju studentinje književnosti na to...

Mislim, naravno da nisam probao, al' prič'o mi jedan što čuo da neko prob'o, kao, dobru prođu ima to.

Ako je istina, živeo Antara!

Fudbal je precenjen, mada mogu da kažem i da je profesionalni sport zajedno sa navijanjem precenjen, a da je potcenjeno dobro staro pikanje fudbala i basketa u kraju...tenis je precenjen...a iako mislim da su mladi ljudi govna, ipak mislim i da su izuzetno potcenjeni...praksa je precenjena, kao i teorija...

precijenjen je zivot u zapadnim zemljama i potcijenjen u nasim. mislim ono jes da nema posla al je malo vise propagande sa sirotinjom i tim nezaposlenim. zivis ti dobro na zapadu al brate em rintaju ko konji em su im izdaci da glava zaboli. tamo su osnovni troskovi ko nase dvije prosjecne plate, dok je to kod nas mnogo manje.
i jebeni "umjetnici" su precijenjeni.
primjer

Од спортова је потцењено боћање. Најкуљи спорт икад, спорт за јебаче.
Фудбал је за педере што се шљапкају по дупету.

Спорт је ипак посебна прича... Нама је прецењен фудбал, негде није... Све то зависи где живиш. Ја мислим да плате фудбалера нису прецењене, него реалне. Да народ не даје толико пажње фудбалу, онда би они мање плате примали, ако ме разумете. Као одбојка, на пример. Криво ти мало што неки бизгов прима плату 50 000 фунти недељно, а ти учио школу и добро ако можеш да одеш на стадион да га гледаш, ал опет кажем да је за то народ крив.

PPrecenjeno : Pička
Potcenjeno: Kurac

Ko razume, shvatiće.

Pa narod je onaj koji precenjuje i potcenjuje Z.Murinjo, brate.

zivis ti dobro na zapadu al brate em rintaju ko konji em su im izdaci da glava zaboli.

Pa i kod nas neki ljudi rintaju ko konji, pa ne zive dobro.

Rukomet je potcenjen, mada sto kaze Murinjo, u sportu nema precenjenosti, sve zavisi od toga koliko novca privlaci neki sport.

Debili su precenjeni.
Neko uci skole, i radi, samo u umrlici ce da izadje. Dok neko izvadi karu u skupstini, postaje legenda.

Jordanka oćeš da kažeš da je pička ko novčanik:dzaba ako ga imaš a nemaš ništa da staviš u njega.
Jesam razumeo lolo

Да, да... Сад кад мало сложим коцкице, видим да сам ментол.
Мада, народ лако попуши пропаганду неку и систем вредности оде у курац. Требаш да будеш срећан ако радиш цео дан и на крају имаш кеш да купиш неки дукс од 5 хиљада, који се реално да направити за максимум 1000.

Precenjen je Patrijarh Pavle.
Precenjen je Zoran Đinđić.

Jeste, Murinjo, narod (i ti i ja) podložni smo svakakvim glupostima.

Precenjen je Patrijarh Pavle.
Precenjen je Zoran Đinđić.

+12
-----------------

Потцењен је Дејан Најда Најдановић.

Потцењени су кинески и руски филмови који врло реко зараде онолико кеша колико је у њих уложено.

šta ima veze koliko je uloženo u njih evo daću ti bezveze primer:
Uzmem sto evra i kupim 100 baštenskih patuljaka i kasnije ne mogu da prodam jednog baštenskog patuljka po 1 evru već po 80 dinara i normalno da sam u gubitku jer sam napravio glupost.
Ja recimo ne bi mogao da sedim 2 sata i slušam kineski jezik pa sve da oni meni plate a ne ja njima

izvinjavam se grofe, bar sam docarao.

za ovog smrdljivka, vasljivka, gnjidicu, pizdicu, bilmeza, soma, picketinu, degenerika smem zivotom da tvrdim da je PRECENJEN, PRECENJEN!!!!!!!! EJ ZIVOTE LUTALICO.

http://seerpress.com/wp-content/uploads/2010/10/justin-bieber2.jpg

Прецењена је црква и образовање. Потцењени су домаћи спортисти, изузев Ђоковића и њему сличних. Они су ђене - ђене.

Ма Дејане, кажем да су исувише квалитетни и имају јачу емоцију од на пример холивудских, а не могу поштено да зараде кеш који је уложен, јер се то слабо тражи, радије би човек гледо дупе Џесике Албе. Мислим, гледа ми се и њено дупе, ал кад тражиш добар филм, много је већа вероватноћа да ће ти се свидети неки руски, британски, кинески, него амерички, јер зна се шта они у задње време нуде. :)