Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Ne pomaze nista... ukapirao sam ovo za stereograme, ali ja to ne mogu da vidim nikako... mislim da nesto nije ok sa ocima il mozgom kod mene :)

    isti slucaj, ja sam odma mislio da je stereogram, i ocoravio sam gledajuci ali nist nisam vidio, jbg, izgleda da negdje gubimo konekciju XD

  2. nego je l' ko šta za video ?

    pokusava kajtez i jos neko valjda

  3. pokusava kajtez i jos neko valjda

    , vise ne pokusavam sad dosao s faxa i krepo sam, dosao sam na temu da vidim jel neko to rjesio, ali izgleda da nemamo srecnog dobitnika

  4. imal ko strucnjak za audio zapise? da neko to moze odradit, ja sam prebacio u mp3 i jos neki fajl, pa ako ko zna u vezi tog pročišćavanja nek se javi :D,
    trazio sam po slikama na google-u, nista, oni brojevi, nista... jebem li ga

  5. daj okaci na net te fajlove da downloadujem. :)

  6. Okači na net da probam nešto

  7. ajde nek me ko doda na msn, jebe me nešto, izbacuje errore , ne daju da se kača online ovo sranje izgleda :D, javte se tamo u porukama

  8. 'ajde bre ljudi riješimo ovaj video!

  9. ja ne mogu neam IE ni ono IEEEi

  10. Ma zajebi IE IECC, mora se nać' rješenje, mi za viši cilj nismo bitni..
    moramo se žrtvovat'

  11. <!-- play the video a few times, sometimes it cuts off the end. that is not a "clue." it really does that -->
    <!-- type it in the url-->

    Kad' pustimo ona strelica što pokazuje dole zastane dio sekunde prije onih jaja, možda je tu odgovor

  12. that is not a "clue."

    To nije trag, već samo bag.
    Čudo niko nije zapisao brojeve kojim redosledom idu.

  13. 1557..i ondak kaze STOP

  14. 15 57 28 2 59 5 Evo ti brojevi

    'tico, pojasni...

  15. pa kontam ako treba negde brojevi d supisu onda 15 57

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.