Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Intercultural E-Mail Classroom Connections = IECC

    izbaci mi ovu glupost

  2. skino' sam video, sad da proučavam

  3. IE CC je Internet Explorer Conditional Comment

  4. Ja sam ubacio video u Excel sad' "proučavam"
    izbacuje mi neka imena po dijelovima
    jedno se zove scale i saling

  5. zakleo bi se da ponavlja riječ firer :D

  6. Kako si skinuo, koji program, šta radiš ?

  7. мрзи ме да читам све, јел неко прешо?

  8. real player ... a kad se uspori, kaze prvo jednu recenicu, pa je ponovi , i onda nesto doda.
    edi: al dobro to se ionako primijeti :D

  9. Probaj sa nekim voice changerom

    da vratiš sa robotskog na ljuCki, i onda lijepo čuješ

    odo' spavat' nastavljam ujutru
    srećno

  10. 2X ponovi masimo pleeeeee

  11. meni ovo lici na iseckan video pa malo pretumban. treba iseci delove i sloziti u rastucem poretku (tako da obrazuje tecnu celinu), pa pustiti da kaze to sto ima...

  12. Убеђен сам да је неки тв канал одговор за телевизор, неки стари досадни амерички, канадски или британски канал "на којем нема никада ништа добро..."

  13. Naletio sam na na Vuku samo da vidim jel ko rijesio video, ali corak

    Djonsile
    Убеђен сам да је неки тв канал одговор за телевизор, неки стари досадни амерички, канадски или британски канал "на којем нема никада ништа добро..."

    brate prociaj par stranica iza, ima odgovor za televizor, sad se vrtimo oko videa..

  14. Što se tiče ovoga fora je da je ekran tv-a stereogram, a piše 838.

    vratimo se na ekran... kojim naocarama, kojom tehnikom si video to?

  15. ma ovaj video, da mi je naći samo kakav pgoram da mi isčisti ovo što govori, konvertovo sam ga u sve moguće fajlove

  16. vratimo se na ekran... kojim naocarama, kojom tehnikom si video to

    Gledaj malo iza monitora dok se ne zamuti monitor, kad' se zamuti ne pokušavaj da ga izoštravaš nastavi da gledaš u zid, i pojaviće ti se slika. Prvi put je najteže

    Ja sam baš nešto razmišljao, i sjetio sam se da sam negdje imao program koji audio zapis pretvara u tekst, kad' bi' to sad' opet mogao da nađem bilo bi super.

    Ako neko možda zna, prvo bismo trebali da uradimo dfx audio inhenser da ovaj robo glas pretvorimo u ljudski i onda da ga za ovim "sadas" programom zapišemo.

  17. Meni je ovo pomoglo, a inače ima gomila sajtova s ovim stereogramima. http://www.hidden-3d.com/
    Ima i ova tema http://vukajlija.com/forum/teme/18873-3d-gledanje

  18. Ne pomaze nista... ukapirao sam ovo za stereograme, ali ja to ne mogu da vidim nikako... mislim da nesto nije ok sa ocima il mozgom kod mene :)

  19. ma nije teško celte, nemoj migat jebote :D, i ne daj očima da refokusiraju sliku, pusti nek se zamagli, trudi se :D
    nego je l' ko šta za video ?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.