Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Može bit', al' kakav je to datum 1557 28 2, ostaju još 3 broja

  2. HAHAHAH, sranja, ne možemo se ni predat', moramo riješit'

  3. trebamo sretena pitati on zna sigurno

  4. Rješenje bi moglo biti tipa, život, priroda, možda
    jer slike su, iguana, stop, buda, jaja, to su sve slike iz života, različitih perioda bez neke logične veze

  5. A zašto imate predstavu da bi on znao ?

  6. Sreten sve zna. Sreten car.
    сретен

  7. Pa hajde da ga provjerimo

  8. Da brojevi nisu datum, tipa 28. Februar 1557. ?

  9. Nije nas dugo posecivao, ali on je strucnjak za te masonske stvari.

    сретен

  10. Ако сретен не разоткрије те масонске завере, нико други неће...

  11. Da brojevi nisu datum, tipa 28. Februar 1557. ?

    Davno provaljeno, NE

    Ако сретен не разоткрије те масонске завере, нико други неће...

    Jebiga, ako nema sretena moraćemo mi

  12. Ne mogu da downloadujem video, trokira mi komp. Ali me zanima resenje, pa ko resi neka napise.

    Prvi dio Iguana, 15, 57, Znak stop, 28, buda, 2, 59, adamovo gnijezdo (jaja na kraju)
    vjerovatno ima neka veza sa zvukom, a i ima ovaj smeđi đavo što se povremeno pojavljuje

    Konam iz ovih postova da se razmislja siroko, resenje je verovatno jednostavnije. Kad sam se gnjavila sa Eternal quest-om, bila negde na 19-20 nivou slika zeleznice, samo voz, neki natpis na francuskom i pruga. Naucila sam solidno o istoriji francuske zeleznice a resenje je bilo railway.

  13. Konam iz ovih postova da se razmislja siroko, resenje je verovatno jednostavnije. Kad sam se gnjavila sa Eternal quest-om, bila negde na 19-20 nivou slika zeleznice, samo voz, neki natpis na francuskom i pruga. Naucila sam solidno o istoriji francuske zeleznice a resenje je bilo railway.

    sve jednostavne opcije su isprobane :D
    niko ne može čovjeka da provali šta govori, nemamo nijednog ton majsotra na vuki izgleda

  14. Verovatno zvucni zapis treba da se rasclani u nekom programu, mozda cak i kaze resenje. Ali tu vec ne mogu pomoci, samo nagadjam.:)

  15. Брате ја се вама дивим докле сте стигли... Те загонетке на том сајту су јебено претешке... Никаквог знака, и решење једва да има неке везе са оним што ти је приказано...

  16. Џбилијарду кураца је испробано илити СВЕ овде приложено + приде, некако сам се триповао најбоље када сам ређао све појмове у виду ребуса... Бројеви, нпр. атомски бројеви хемијских елемената, игуана ИЛИ њена канџа (claw), стоп (размак између речи), Буда-Сидарта-Гаутама, адамово гнездо или адамова јаја... Написах овако збрда-здола чисто инспирацију да дам ако се неком путује у овом правцу пошто видим слабо је ко био тамо... :)
    У суштини треба суву логику пронаћи, ниједан левел до сада није захтевао неку баш зајебану ширину...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.