Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Rješenje nije "jednostavno", isporbano, egg, 5, stop, iguane i tako ostalo gluposti...

    Mora biti neka veza sa audio zapisom, ali pitanje je šta uraditi sa njega

  2. Kakve veze imaju anagrami sa ovim ?

  3. mozda nam pomogne kasnije

  4. Dobro, al' prioritet nam je sada video

  5. Rekao bih, da moramo priznati poraz, posto su igleda svi odustali...

  6. Rekao bih, da moramo priznati poraz, posto su igleda svi odustali...

    Slažem se. Teško da ćemo ikada provaliti ako nismo do sad.

  7. Занимљиво како нигде на интернету не постоје решења за ове загонетке.
    Зна се шта се подразумева под "нигде на интернету"...

  8. Ja još pokušavam, evo sad' sam skinuo neke audio editore da probam malo sa ovim zvukom nešto ..

  9. ТО је светска завера, решење је ЖИВИО ХИТЛЕР.

  10. momci nema prodaje :D, svi znate neke stručnjake za ove stvari u svojoj okolini, trudite se :D

  11. Дајте људи бар неке идеје, не знам више у ком правцу нисам био...
    Ево, мој другар мисли да би можда таутограм требало размотрити као могући кључ за разјашњење ове проклете загонетке... Па прочитајте и ви мало о томе.
    Не дајте да ова тема замре овако недојебана, поуздано знам да је "муви тајм" тренутно ПОСЛЕДЊИ НИВО!

  12. Strašno mi je krivo što nisam u ovome od početka,a nema šanse da mogu sad sve da pohvatam...ali izgleda jebeno dobro...Nisam baš loš u ovim stvarima,a slučajno znam čovjeka koji je dobar oko hebrejskog jezika, tajnih znakova i čuda...

  13. Nije jedan jezik u pitanju. Zvuči kao njemački u original varijanti,ali kad se okrene mnogo je sličniji francuskom. Neko je pomenuo ponavljanje masimo pleh...čini mi se da kaze masimo le pleh...pokušavam da nadjem ime massimo pleh ili plech. ako neko zna francuski,neka pokuša da odgonetne da li bi išta znacilo masimo le pleh...

    EDIT: u originalu ponavlja i riječ sanskrit i to dva ili tri puta. Ljudi ja mogu samo da vam dajem naputke,jer nisam otpočetka ovdje,pa necu znati jesam li na tragu ili ne...

    EDIT 2: Da li je iko pokušao da pogleda u Bibliji ove brojeve? Možda su to reference za neki citat iz Jevandjelja....

  14. MarioPuzo

    Strašno mi je krivo što nisam u ovome od početka,a nema šanse da mogu sad sve da pohvatam...ali izgleda jebeno dobro...Nisam baš loš u ovim stvarima,a slučajno znam čovjeka koji je dobar oko hebrejskog jezika, tajnih znakova i čuda...

    Полако, немој одмах да ти је криво. Овако, први ниво је www.stephaniewdc.com .
    За даље решавање мораћеш да укључиш мозак на максимум а видећеш да је много занимљива зајебанција у питању. У суштини, ова тема на форуму има само тринаест страна и на њој се налазе и хинтови и решења свих нивоа сем овог последњег видеа који нико до сада није решио. Могуће да је неко и решио али то није поделио са интернет заједницом. Опробај се, укључи и своје другаре у игру и мој ти је савет да не гледаш одговоре, убићеш онај искрени осећај среће и зајебаности јер си решио, још једном да напоменем, прилично тешку "загонетку"...
    Уживај!

  15. 15 57 f f počinju, zatim ide 28 2 'nači t t, i onda 59 5 , opet f f

  16. brojevi su do 60. Moguće neke koordinate, geografska širina i dužina. Prije videa ide kao nešto let's go right along, možda se može protumačiti i kao idemo u desno. A evo i zašto, pod uslovom da brojevi predstavljaju koordinate neke tačke na zemlji: Prva slika je iguana, centralna i srednja Amerika, desno , odnosno dalje imamo znak stop, na mapi dolazi Afrika a i kad sam ukucao koordinate i potražio na koje mjesto bi upućivale, koordinate su neke tačka na Maliju. Dalje imamo Budu - Indija, i zmajevo gnijezdo - daleki istok. Jedina falinka u svemu je što koordinate nisu od nekog grada ili obilježenog mjesta. Mali nije rješenje.
    A audio mi je totalna misterija.

  17. 15 57 28 N 2 59 5 W je mali

    15 57 28 W 2 59 5 N bode direkt u north atlantic ocean. cak i stavi rezultate sa strane

  18. a jel ste provalili da je stop u sredini, a da film ladno moze da se nastavi od kraja na pocetak?
    onda i ovo sto je prvo W pa N ima smisla.

    EDIT:nije. onda koordinate pocinju sa 28

  19. Čini mi se da ćemo se morati nekako organizovati da se pošalju dvojica,trojica u Washington da se otme Stephanie i muči dok ne prizna ili barem da hint

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.