Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Celte probaj i sa South i East kombinacije ako je moguće, ja gledam na jedno oko trenutno.
    Edit : Uradio, dead end

  2. ja bi ipak stavio redosled buda -> ofarbana jaja -> iguana -> stop

    EDIT: zato sto film slobodno moze da se obmota

  3. http://twitter.com/#!/STEPHANIEWDC

    Хехехе, прочитајте њен твит од пре десет сати...

    :))

  4. celt

    ja bi ipak stavio redosled buda -> ofarbana jaja -> iguana -> stop

    EDIT: zato sto film slobodno moze da se obmota

    aha, onda pitanje what is part one called ima smisla. Nešto za Budu, a i čini mi se da se u audiu čuje da izgovara sanskrit

  5. Игуана има "треће око" као и што постоји симболика "трећег ока" у будизму. Симболише просвећење. После броја 28 долази Буда Сидарта Гаутама, 28-ми буда по реду...
    Покушавам још да повежем... Шта све полудео човек запази...

  6. Игуана има "треће око" као и што постоји симболика "трећег ока" у будизму. Симболише просвећење. После броја 28 долази Буда Сидарта Гаутама, 28-ми буда по реду...
    Покушавам још да повежем... Шта све полудео човек запази...

    Sviđa mi se kako razmišljaš

  7. da, ima to nekog smisla. cakra, tri jaja i tri oka

    zvuci kao neki jako deformisani mutant.

    EDIT. da stavim smajli, da ne pocne neko ozbiljno da trazi mutante

    :)

  8. Nasla sam resenje. To jest izguglala.:) I ne vidim neku logiku. Da napisem, ili ste, sto rece celt, raspolozeni za proucavanje budizma.:)

  9. posalji mi na pvt

  10. Je l' ovo nešto na foru Eternal Questa koji smo igrali pre par meseci? Da znam, pošto nemam vremena sada, pa ću za par dana početi da se zajebavam.

  11. Могу ли и ја да добијем решење на пвт?

  12. Решио неко Movie Time. ?

    Ценим да је ово швапски језик и да има везе са Google translate гласом ..

  13. Je l' ovo nešto na foru Eternal Questa koji smo igrali pre par meseci? Da znam, pošto nemam vremena sada, pa ću za par dana početi da se zajebavam.

    Јесте, слично је, само је ово теже мајку му...

  14. I kad se dođe do konačnog rješenja, je li se ukuca umjesto thefirstvideo u adresi?

  15. šta je ovo neće niko da kaže rješenje, mi dali sebe ovde :D

  16. Само да јавим да је решен муви тајм. Он је решен а ја сам поново срећан.

  17. daj pošalji u pvt il kaži svima :D

  18. Jeste, sva rešenja za prošle zadatke su bila postovana, samo se za ovo stisli.

  19. хинт, и то не штекарски: ISBN

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.