Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Iguana
    Stop
    Buda
    Nest

    ISBN internacionalni broj pomoću koga se može identifikovati knjiga. U ovom slučaju dati brojevi su isbn za knjigu Come Winter od Douglas C. Jonesa koja je zapravo dio trilogije čiji je prvi dio (what is part one called?) Elkhorn Tavern. Samo što ne znam kako da ukucam u url elkhorntavern
    Edit: Nikako, treba se ukucati nešto drugo da bi impresionirali Stefani

  2. Углавном, очекујте ових дана нову загонетку пошто је девојка пре неки дан већ најавила нову, чекала је само да неки већи број људи дође до решења...

  3. Ja malko razgovarao sa njom na tviteru :)

    Šta mislite da mi napravimo našu zagonetku?

  4. Ja malko razgovarao sa njom na tviteru :)

    Šta mislite da mi napravimo našu zagonetku?

    Pa ko će onda riješit' ?

    Edit: Kad' sam znao da je fora sa ovim, odma' sam rek'o da je tu nešto čudno čim je velikim slovima Part One

    dio trilogije čiji je prvi dio (what is part one called?)

  5. Koje je rješenje, ne mogu nabodem, pitanje šta je Part One?!
    Rješenje nije: Novell, book, partofbook, serijski broj knjige, nije ni naziv knjige.

  6. Rjesenje je "coming home", tako se zove part one ili'ti prva glava u knjizi Come Winter!

  7. Nema dalje, tu je valjda kraj! Cekamo sledece da postavi!

  8. Javite mi kad bude :)

  9. Pa ko će onda riješit' ?

    Pa neki drugi likovi će da se zamlaćuju :)

  10. Pa neki drugi likovi će da se zamlaćuju :)

    Može, al' ne bi bilo loše da se i mi mučimo opet, jer je zagonetka do jaja a i rješavanje iste..

    EDIT: <!--- this is all for now. more coming soon. you can find me on twitter, you know. --->
    jebiga, šta reći, svaka nam čast

  11. Стварно свака част људи!

  12. Скидам капу свима који су ово успели да пропрате до краја .. а поготово на координацији пар људи одавде ...

  13. А ко је решио? Са ког сајта је решење?

  14. svaka vam/nam čast :D

  15. А ко је решио? Са ког сајта је решење?

    Mi smo rešili, koliko vidim.
    Superhik je imao znatnog udela tu, e sad' da li je našao on to negdje ili...

  16. Не знам сад. Мени је греј послала решење на пвт након што је нашла негде на нету. После тога су суперхик и још неко пријавили решење, па нисам био сигуран.

  17. Не знам сад. Мени је греј послала решење на пвт након што је нашла негде на нету. После тога су суперхик и још неко пријавили решење, па нисам био сигуран.

    Ja sam uspio sam naci part one ali naravno nadovezao sam se na ovo od superhika. Tako da je superhik odradio glavni dio posla, ali kako je on nasao to ne znam.

    Pišem Uz Vetar
    Ja malko razgovarao sa njom na tviteru :)

    Napadni je da postavlja dalje taman smo se ufurali... :P

  18. Neko je to otkrio prije mene, ja sam samo vidio hint na nekom forumu da se uzmu prva slova i da su brojevi bitni. Bio sam zalutao sa trilogijom ali Djonsile objasnio za poglavlje