Prijava

Koliko ljudi navija za klub iz svog grada?

druže iz gruže, opet se srećemo..

ja navijam za borac iz čačka, rođen sam u đakovici sa prebivalištem u apatinu. inače sam vlasnik stana na karaburmi

Jankovic SU
Koliko ljudi navija za klub iz svog grada?

Molim modove da ne zaključaju temu dok ne prebrojim.
Unapred hvala!

30

jel ti ovo pouzdana informacija?

GM, to je dobar odgovor..
Sta ces onda u Apatinu, pored stana u BG?
______________________________________
Tačno je da malo ljudi navija, ali ako imamo prvoligasa u svom gradu zasto se mora terorisati sa navijanjem za Zvezdu ili Partizan?

Клуб из мог града се зове Бачки Хајдук. Обећавајуће.

Sta ces onda u Apatinu, pored stana u BG?

pa dali mi posa da raidm u pivari. extra je, možeš da piješ uvek a niko te ne izvali, ionako svi pijani pa kad krenu šege joooj super je stvarno

katija taj bački hajduk je jalov klub, ja bio trener neko vreme, kondicioni.. oni nemaju snage udarit loptu glavom preko 70 metara jak mi klub

jel ti ovo pouzdana informacija?

Инсајдерска.

Ljudi mislio sam na prvoligase....ne morate odmah sa ironijom.

nemoguće.. nemere se prebrojat tako lako, pa makar živeo i u tuzli pored pruge.. ima ih više, zasigurno

Ljudi mislio sam na prvoligase....ne morate odmah sa ironijom.

А шта ако нема прволигаша у граду? Или ако уопште не живимо у граду? То ниси планирао!

Znači ako si u selu do Novog Sada onda ne treba navijati za Vojvodinu ili selo do Kragujevca, onda ne treba za Radnički?

ja generalno mislim da ljudi previše traće vreme na ta navijanja i slično. šta sad, svi treba da izadjemo na ulice i da se bijemo? jel to fora?

ЈАГОДИНА АЛЕ АЛЕЕЕЕ!

Znači ako si u selu do Novog Sada onda ne treba navijati za Vojvodinu ili selo do Kragujevca, onda ne treba za Radnički?

Шта имам од тога.

Hoće li Palma dovesti neko pojačanje u zimskom prelaznom roku? :D

Ne bojim se zatvora, pustih sudova

Ne bojim se zabrana, mjera opreza

makar me krpili, koncem doktori

zbog tebe Berane, moja ljubavi!!!

Navijam za svoje trećeligaše. Prošle sezone su osvojili četvru ligu, područnu.