Никад боље није ферцерао
Posto nema fejda:
da
komanduje mauzer
da
Da
А ко је ово? И зашто покушава да понизи Панинара и Дилан Дога, који су, иако црногорштине, легенде сајтоа.
To je njihov vlasnik
šampion sajta. jedan veoma rečit gospodin koji je mnogo toga rekao, a dobro je rekao.
Поздрав, дуго нисам био на сајту, и морам да поставим пар питања:
- Зашто нема чета?
- Зашто не могу да отворим тему на форуму?
Молим за одговор надлежних.
Da
može lok? tema usporava sajt.
Legendado
Не може лок.
Где да четујемо?
u jagodini. odeš u centar i kreštiš, laješ, ričeš, mučeš kao i ostali.
Па ја као пензионер на скверу омладине да мучем? Па нисам ја крава, ја сам човек.
radi chat