Prijava

енога тукел отишо у нацистички бајер разбио директног ривала у борби за титулу сад јури другу ЛШ, онај аматер грахам потер добио отказ у Челски сад се спомињу остали медиокритети да постану тренери типа Нагелсман и тако ти зи хајл мајстори ај матори

627
шпањолци никад више 2008-2012

bilo ne povratilo se

Tuhel pregospodin sieg heil majstore, špricaj doping samo neka peni

Daće bog pa i ove godine gvardiolo da ide na smetlište

udrogirana bavarska prolivčina ispala iz DFB POKAL porazom od frajburga kod kuće
kapiram da u podrumu alianc arene vrše neke satanističke obrede i žrtvuju ova nazovi nebitna takmičenja zarad bitnijih
ili možda ipak jednostavno numu i neće na kvarno i na drogu

Bolje da si gledo chelsea liverpool

Arsenale, Arsenale, tako se ne osvaja

Dok ne oterate šiptara ništa, džabe ja pričao i Emeriju i Arteti

Lako je osvajati prvenstvo kad imaš 30 vrhunskih igrača pa čekaš da konkurencija kiksne i da im se glavni igrači izmore il povrede

што би реко аутор парам парчхад мсм реално арсенал нема квалитет за титулу што није битно јер су први и јуре ка истој е сад сити има прилику сваку текму да игра за трофеј

@Pliduuuuuu

Siti je na konju, imaju Halanda mlad momka i biće svedoci GOAT debate nove generacije pod sloganom “Mbape vs Haland”. Dečko kida i nema sile da ga neko odvoji od Sitija u doglednoj budućnosti, imaju previše poluga nad njim, pare, premijer liga, ćelava prevara Pep i to što mu je tamo i ćale igrao dok ga Roj Kin nije zaklao u koleno

Peseže i Siti su isti novčić samo što je prvom zapalo da bude pismo i ljubi prašinu, jer je njima LŠ jedino relevantno merilo uspeha. Sitijev šeik može da se zadovolji doslednim osvajanjima Premijer lige jer liga ima prestiž i težinu, tako da je ćelavoj prevari stolica sigurna i ima vremena da razvija sistem i sebe kao trenera.

Sve u svemu dabogda propali, ali teško. Posložile su im se kockice i još dugo ćemo ih gledati jebiga

>postavi mu se pitanje na jednoj temi
>nema ga ceo dan da odgovori
>kad odgovori to uradi na drugoj temi
>odbije da objasni zašto je to uradio
>ode

Haha i ja gledam, zar nismo pisali na drugoj temi sta je ovo

Ali hvala na odgovoru svakako, neki mi nikada nisu odgovorili (u tebe gledam melk)

халанд је бољи, мбапе африкањара шупчина игра у банана лиги само је јбг свецки првак а халанд то никад неће бити, добро није ни литманен био па опет

tako da je ćelavoj prevari stolica sigurna

Pa potpisao je ugovor do ne znam koje godine, to pod 1, pod 2, koga bi sad dovodili umesto njega. Nema smisla. Čelzi isto ima timčinu da gazi sve redom, al džaba kad su se pogubili, nemaju viziju, ideju, filozofiju, sistem...3-4 trenera podovodila masu igrača, i sad Lampard, koji je u najbolju ruku solidan, treba sa njima da se ubedjuje da igraju fudbal, a svi imaju plate po 200.000 funti nedeljno. Pep je solidan trener, zna fudbala, ali ništa više od toga. Nema šanse da ode, jer zamisli sad dodje neko drugi i osvoji LŠ sa Sitijem, jer je tim generalno predobar - pa ovaj bi guzicu sebi pojeo. PSG bi bio u istom rangu da nisu menjali trenere i da imaju iole normalnu upravu.

U celoj toj disertaciji jebačevoj ne bih se složio samo oko jedne stavke, a to je da će Haland ostati u shitiju na duže. Već je govorio u intervjuima kako bi hteo da igra u svim LiGAmA PeTIce, zato mu je i u ugovoru trenutnom neka mizerna otkupna klauzula, tipa 175 meleona, što je kikiriki za neki real recimo.

Pa ni ja nisam vjerovao da bi Haland ostao na duže ali kad malo bolje razmislim, u kojem drugom klubu bi mogao tako da trpa golove kao u cityu? Teško i u jednom. Trenutno je u Cityu sve tako dobro posloženo da on treba samo da radi svoj dio posla i zato mislim da će ostati.

A ta priča kao u svim ligama petice, to je mogao reći samo s nekih trinaest godina, nema mi smisla da to izgovara sada kada vidi u kakvu se igračinu pretvorio. Šta treba da ode u italiju i francusku, s onim boranijama da igra, ma nije lud

https://footballexpress.co.uk/erling-haalands-wish-to-play-in-all-leagues/

Iz oktobra 2022. vest, tatko pričao. Možda bude neki nomadic striker kao Ibrahimović šta ga znaš šta se njemu vrzma u toj robotskoj glavi.

pa nece u city napravi legacy sigurno ako mu to cilj jbg

nego ne ide da im kaze, slusaj, cim naidje ponuda iz bajerna, reala, barse, pa bogami i milana i tako to, palim ja, nego ovako kao ja bi da se oprobam kurac palac.

ako nista duplirace mu platu

Dobro nisam ni ja verovao sa će Aguero da ostane u Sitiju do kraja karijere pa eto digoše mu spomenik
Što opet ništa ne mora da znači