Prijava

То би можда јурио неко наслеђе да је у Лидсу, ваљда навија за њих (ћале му је играо тамо исто и већи је као играч Лидса него Ситија, додуше у Ситију су му повреде колена скратиле каријеру), ал' јбг, осим ако не промене власнике тешко да ће заиграти тамо, тако да није нереално да буде као Ибрахимовић без обзира колику му плату ови понуде јер има клубова да финансијски испрате Сити....

Kakav talenat i kakva priča, neverovatno. Bukvalno najveći potencijal koji se nikada nije ostvario, naprosto jer mu nije bilo stalo. https://www.youtube.com/watch?v=DiW8ZRFilvM&ab_channel=MatigolVidz

Najbolja brada u fudbalu bez premca

Hatem Ben Arfa je najveci neostvareni talenat

Dario Hubner je najveći neostvareni talenat

Bojan Krkić je najveći neostvareni talent

Luk Nilis je najveći neostvareni talenat

Jari Litmanen je najveći poluostvareni talenat

Rendom južnoameričko ciganče od 13 leta za koje Real iskešira 20 miliona svako par godina je NNT.

Perica Ognjenović :)

Ja sam u menadžera 04 kad sam birao ajax prodao Snajdera i Van der Varta jer sam mislio da su sranje igrači i gradio sam tim oko Viktora Sikore i Toma Soetaersa.
AMA

Hahaha e to je baš za AMA

Ja sam u menadžera 04 kad sam birao ajax prodao Snajdera i Van der Varta jer sam mislio da su sranje igrači i gradio sam tim oko Viktora Sikore i Toma Soetaersa.
AMA

какав данак неискуству

Москардели де год да је игро кидао са головима нема шта
Господин Ројстон Дренте

Urbi Emanuelson, Vurnon Anita, Hedwiges Maduro, Džoni Heitinga, Nikolae Mitea, Edgar Manucharyan, Markus Rozenberg, Kenet Perez, Kenet Vermeer eee

Nikola Grubješić

Šmo kako se zvao onaj jedan gruzijac što je dao tipa 40 golova u jednoj sezoni te bedne lige, prešao u Glasgov ili Seltik i tamo zgasnuo?

Imam flešbek neki da je valjda postojao

Nil Melor i Frensis Džefers parada golova

Zahvaljujem, to je taj, iako sam malo pomešao brojeve