Prijava

Zašto zoomeri i tiktok moraju da upropaste sve čega se dohvate retardiranom preglasnom muzikom i nepotrebnim efektima

Zadnje od engleske duse sto sam video je bio lpool protiv milana 2005e

Posebno repku kad im gledam, dusa do duse. Onaj megvajer najveca dusa engleskog spirita

A lester 2016?

ne zebavaj

Da to je ok bilo

Ok ima neka spika sa tim njihovim duhom, mada u principu sve je postalo kasha manje vise

Evo manchester utd kao mainstream klub pod fergusonom je nesto za ozbiljan rispekt

Ma daj smokljo, super je sve editovano

Muzika je 10%
Almunia 30%
Ostalo je “Here is Hogg.. DEENEEYYYY!”

Lažem, nije dobar edit, gledao sam drugi s istom muzikom al bez efekata, ne znam sto sam ovaj poslao

Najpotcenjenije kod cele te situacije wotford lester je druga odbrana Almunijina, kako je preiskusno sačekao i dopustio ovom retardu da pomisli da će lagano da mu ga mune i onda samo postavio rampu.

Bleki standardno kriminalan kad je u pitanju ofsajd zamka. Elite defender moj kurac

Najpotcenjenije kod cele te situacije wotford lester je druga odbrana Almunijina, kako je preiskusno sačekao i dopustio ovom retardu da pomisli da će lagano da mu ga mune i onda samo postavio rampu.

ђанфранко зола на клупи вотфорда
фудбал манаџер спонзор вотфорда каква перверзија
и наравно лестер који је 3 год касније постао шампион ПЛ

efekat leptira

da je Нокарт dao penal da li bi uopšte došlo do najzanimljivije sezone fudbala ikada.
verovatno ne bi

вероватно неби

највише ми је жао што ћу морати до краја месијеве каријере у америки да слушам како је бекам неки бизнис геније јер је купио тим у лиги де нема испадања и тако то педерчина обична једини фудбалер кога мрзим онако из дна душе

Beks je suvlasnik, znaci vrv iskoristen ko zvonkonbogdan u promotivne svrhe

Meni Beksi gotivan oduvek bio iako ima onaj pederski glasić

Ajmo forza internazionale

Beksa su vadili slobodnjaci, bez toga malo jaci prosek, i naravno engleska spika marketing u cmar i u picku

Suviše je Inter velika ekipa sa dugom tradicijom, da bi gubili finale od nekog tamo arapskog projekta. A i bacio Ture onu neku vudu vradžbinu na Pepa, nema od trofeja ništa.

Dzeko prva, im proud

Ne zelim da gledam engleze i celavu prevaru kako slave. Ne u nedelji kad novax i jokara uzimaju trofeje