Фудбал

  1. Al objektivno odrace ih mancester

  2. Param Parchard
    Suviše je Inter velika ekipa sa dugom tradicijom, da bi gubili finale od nekog tamo arapskog projekta. A i bacio Ture onu neku vudu vradžbinu na Pepa, nema od trofeja ništa.

    smrtonosno celivanje

  3. Na areni Mitrović i Kuzmanović stručni konsultanti u studiju

    puši ga rts

  4. не би ме чудило да ово буде убедљиво ко милан барса 4 0 1994 године
    ал ајмо интер па новах па јокић и ако не пратим баскет ал добро

  5. Eo stigo i teletina

  6. Pazi šta sam reko
    jebaće ih Džeko.

  7. Josip Brozovic kapiten i sad navijamo za intera jer smo jugosloveni

  8. ali ali on je ustaša

  9. Josip Brozovic агахахах

  10. интер млого бољи тим

  11. Nece alande neces u go

  12. Katanaco na delu, de brujne u autu, ne smesi se celavoj prevari bas radosno vece

  13. шта је тачно кринџ на овој слики не могу да провалим

  14. bravo izmaleriso si

  15. Jao a kad mi budemo imali ovakav nacionalni ko ataturk, pa malo malo finala kod nas, evropskasvetska prvenstva svecanosti

  16. најсмарачкије је што ће врв ови ићи у продужетке што значи још једно 30 минута смарања без голова и пенали наравно
    овај ди марко најбољи у интеру свуда га има

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.