Фудбал

  1. Pa tu nas je iscupao max i na jos par tekmi.
    Failovo je tu i tamo al igrao je srcem a ne glavom, sto se danas izuzetno ceni

  2. Prekjucer apel navijacima zrinjskog da ne vredjaju borjana na nacionalnoj osnovi lol moras stoku uciti ponasanju

    Edit. Cara mi tu nešto kmeči o borjanu pa da mi ne ostane komentar na drugoj stranici

  3. Prekjucer apel navijacima zrinjskog da ne vredjaju borjana na nacionalnoj osnovi lol moras stoku uciti ponasanju

    I tu je ispao dingospow, nafalio ih posle tekme kae super navijanje haha

  4. Ne brini bratex pliduu ispostovao sam ti koment da ne kmecis kako ti je post ostao na prosloj strani lololo

  5. Kmecanje - sirok pojam na vuki

  6. igrao je srcem a ne glavom, sto se danas izuzetno ceni

    -1

  7. E da da mi ne pobegnes, cuo sam da si na otoku nista ne javljas

    Esi kabriom zapalio ili limenkom sto je sig sig je, slan vazduh bura da ne nagrize delove kokpita, rucke sta ako so udje u mebl kad se oznojis grize ledja. Bolje ne odvojiti cavu na moru nego kmecati posle kako je so unistila enterijer

  8. Poluotok ekšli.

    Sa svojim sam autom narafno, kabrio nije moj a i ima smisla to sto si naveo sve nea sta

  9. Leto gospodnje 2023 pliduu kabrio statistika:

    u posedu: 60-80 dana
    predjeni km: 25-40
    broj pranja: 4-7
    odvojena cavetina: 0

    kmeeeeeeeeeeee

  10. Caro to vama bumerima bi dobro dosao kabrio da lovite klinke, ja sam u cvijetu mladosti mogu i na biciklu da lovim lololo

  11. Haha e moj pliduu, mozes da uzivas u kabrioletu ali ne mozes da uzivas u kabrioletu

  12. Cara imas li vozacku uopste? Odajes vajb nekoga ko ne ume da vozi

  13. Ma jebo kabrio, bolji moj vijakl

  14. I ja sumnjam da Cara vozi, toliko godina na sajtu da se nije oglasio na temi automobilizam, zabrinjava

  15. Cara tip coveka koji kola deli na kabriolete i nekabriolete

  16. Galantni kosovac
    Cara imas li vozacku uopste? Odajes vajb nekoga ko ne ume da vozi

    tu tuuu kmeeeee

    Kabrioletisti i limenkari

  17. Haha looooool, mozes li neironicno da odgovoris na pitanje nekad ili

  18. A jbt, msm da sam pricao ranije na temi automobilizam da vozim multiplu 1.9 JTD dok se celtara faliso svojim bmw vacuum cleanerom

Rekli o sajtu

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.