Фудбал

  1. Ne uklapa se covek u konfekciju jbg, ima svoje JA

  2. ма јок боље да узме нпр блекбурн

  3. ali ali blek burn se takmiči u čenpionšipu

  4. Čenpionšip..

    Jel ti sad jasno što ne pišem kako se čita

  5. Što, što sam stavio N umesto M? Ma to namerno interslengovski, kao kad napišem embiej umesto enbiej itd. Čempionšip nije čak ni toliko loša reč za fonološku transkripciju na srpski, osim prvog samoglasnika, koji bi više trebalo da bude A nego E, i naravno razlike između njihovog izgovora glasova CH i SH u odnosu na naš izgovor glasova Č i Š ali to su već sitna crevca.

  6. Baš zato što u suštini nije greška napisao ovako ili onako jer pišeš kako čitaš a jedna riječ na engleskom se može izgovarati različito zavisno od dijalekta pa ti pruža šansu da je maskriraš po volji na srpskom

  7. Pa masakriraćeš je svejedno bilo da se odlučiš da to uradiš na srpski način i transkribuješ je ili na vaš način i napišeš je u originalu ali onda dodaš crticu kad je menjaš po padežima. Koji masakr ti je draži pitanje je preference samo.

  8. Priznaješ pliduu-u pravo na jezik?

    Omekšali smo brt, zato i jesmo tu de jesmo

    EDIT: Pliduuu-u

  9. pravo na jezik je neotuđivo svakom
    čak i cari

  10. loooooool čekaj stani šta
    fk patlidžan na platnom spisku ima igrača koji se preziva
    S E V E R I N A
    E
    V
    E
    R
    I
    N
    A

    taj dres mora da se prodaje ko lud

  11. хахахах вундеркид

  12. TSC Patlidžan pravi jedan evropski derbi jebate, šest golova, tri penala od toga dva promašena, go u devedes šestom, atomski fudbal

    osećam se prljavo što sam ovo napisao za ching chong ligu

  13. шта ће брага урадити овим аматерима из тсца уу

  14. Znaci tsc igra otvoreno cak i protiv titovih blizanaca sto je za svaku pohvalu. Kako je shmo opisao utakmicu pozelim da pogledam bar hajlajtse

    Zivo me zanima jel bilo publike posto su grobari rekli da bojkotuju, znaci svih 216 njih sto su do sad dolazili

  15. Ode i Mahrez u arabiju
    svaka tica svome jatu
    bliže će mu biti sad za hadžiluk

Rekli o sajtu

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.