Фудбал

  1. Radi hotulova kletva ko banuje hotula mladjana usta mu se iskrivila krive reci govorio edvine viktorima nazivao

  2. Nisam to hteo da vidim al video počo avtoplej i odgledao sam 2 sek sasvim dovoljno ono savilo se čoveku koleno u zglobu al u kontra stranu
    Mojne gledate

  3. Ako ste gledali Dolazak sf film sa Čarlišin pa onaj mali crnja vanzemaljac na kraju filma savije kolena u ptičji položaj e pa tajfajzen neki

  4. Cara™
    E moj smole, lako je tebi kada te brane svako malo. Sad znas kako je drugim forumasima kada ja bacim svoj stit i krvarim pred hotulima

    ne, nikada nećemo znati kako je krvariti.

  5. Најзајебанија повреда за видети је она Едуардова јбг пре 15 година, може и она повреда Пола Џорџа исто у микс кад му је нога излелујала кад се набио на кош као од гуме да је....

  6. видео сам снимак лома ноге јесте страшно заиста и мислим да није ничија кривица

  7. хахахахаха видех на тв да је игро пријатељску за бајерн сад недавно

  8. Arijon

    Bokte ko neki lik iz Got ili medieval king

  9. Arijon II Osvajac
    Arijon I Kopile

  10. To je nas neki, rodjeno ibrahimi prekrstio se u ibrakadabru jos igra za nemacku a pajsad albanac sa pajsad kosova

  11. хитлере где си

  12. Ne znam gdje ovo da podjelim ali;

    Sukobili se BBB s grcima dole, poginuo neki mladić izboden na smrt, uhapseno 80 likova

  13. Špekuliše se dosta, pretpostavljaju da je ubojica zapravo neki 'navijač' Panatinaikosa, jer je kod grka tamo mnogo učestalija upotreba noževa, a i ustaše kolko god da su retardirani mislim da nisu 'idem u drugu zemlju da počinim ubojstvo' level retardirani. Svakako imbecilčine šteta što se svi ne poklaše međusobno.

  14. паната и крвати се свађају па они су браћа како сад то?

  15. Imaš snimak navijača u metrou sa palicama i koječim, kažu da su im oduzeli čak i sekire pri hapšenju. Šta moraš da imaš u glavi jbt - nisu imali dozvolu da udju na stadion, svejedno banuli u Grčku, sa ciljem da njih tipa 30 udje nekako na utakmicu. Pojaviše se tu i zeleni Grci i odoše da se pobiju sa žutim Grcima svi zajedno, momak nastradao, nekoliko porodica zavijeno u crno za sva vremena itd. Sve zbog finala LŠ, jbt kao da je poslednje, igraćete ga opet nekad. Ne čekaj, pa ovo je jebena kvalifikaciona utakmica izmedju dve ekipe koje ne bi prošle ni grupu sve i da udju u LŠ. Kakav apsolutni idiotizam.

  16. Gde se nalaze rupe u kojima žive svi ti navijači? Bilo ovde bilo u svetu, bilo koji klub. Teško je zamisliti ih kao adaptirane u nadzemni život i socijalne krugove. Kako im izgleda dan, šta rade kad nema utakmice? Zna li nešto šta o tome? Da li se zakopaju u zemlju kao gnomi i hiberniraju do derbija?

  17. Kako im izgleda dan, šta rade kad nema utakmice

    - dižem tegove i gutam suplemente, valjam gudru, nešto obezbedjujem ili reketiram

    - ništa od pomenutog, imam neku redovnu šljaku i negde sam sasvim prosečan lik, samo se ložim na sva ta sranja previše.

  18. Gde se nalaze rupe u kojima žive svi ti navijači? Bilo ovde bilo u svetu, bilo koji klub. Teško je zamisliti ih kao adaptirane u nadzemni život i socijalne krugove. Kako im izgleda dan, šta rade kad nema utakmice? Zna li nešto šta o tome? Da li se zakopaju u zemlju kao gnomi i hiberniraju do derbija?

    Nalaze se svuda oko nas ugl izgledaju i zvuce potpuno normalno dok se ne nadju u masi istomisljenika i onda svest mase preovlada i dogadja se nevjerojatna transformacija, agumon postaje grejmon

Rekli o sajtu

"Ovo je prejako!"

Banja Luka Forum | 21. April 2007.