Prijava

Udrukaju ti milijarde u jedva jedva ispodprosečni tim i sad kao mačester iz blu, tradicija, ma ajde duvajte ga već tradicionalno

Ajmo lids još da usere totnam

Vuzi, koji vam je ovaj novozelandjanin
https://en.wikipedia.org/wiki/Marko_Stameni%C4%87
?
Je l' će navijaš za njih ili za Austriju?

Каква аустрија какав нови зеланд помешо си ме са чевуом

Више би волео сити дузме него срсенал, ајде лидсе одиграј за србију!

Fliku umro ćale, ali evo, trude se da amortizuju to malo.

Честитке барси на јебању шупчина из реала хаха

Штата за лидсову пречку на крају, ал добро, бар није тотхем донио

Селтик Хартс у 13:30 за титулу једних или других!
Једва чекам, и да, навијаћу за селтик ако неког занима, квота на хартс 5 :D и селтик мора да победи иначе, после се игра Сити Челси, и навијамо за ситија!!

Шупци из селтика гол не могу да уваљају а да није пеналтик и срећа у њих што је играч хартса ретардиран

Оп оп, оде хартс у пропаст, кое гледао није се покајао.

Odmah se proslavlja fino u tunelu, jebeš sve.

Господа, фолклор навијачки, баш ме занимају наслови, улетели хулигани на терен бла бла, а овде би НДХ1 кењао месец дана како се пије шампањац на јавном месту на стадиону

Ја сам гледо дерби ренџерс селтик, не овај последњи 3 1 него онај пре, кад су навијачи ренџерса улетели на терен да праве срања, то је то, какви енглези, шкотска лига мајка.

Натрпа 2 гола у 3 минута њука вест хему, оде вест хем у чемпионшип

Тотхем губи, тое добар почетак, ал јебени плави манчеста губи од бормута(?!)

Ajde Bormute u LŠ da se umuvaš

Мани ме рендом генерисаних клубова брајтон, бормут, барнли. Ај марш из лиге сва три

Дабогда умро пеп и дабогда умро свако ко навија за арсенал

брајтон, бормут, барнли.

jel milvol u igri?