Prijava

Mislim da još uvek postoje neke radnje koje članovi mogu uraditi, a da ne znaju da li sledi neka kazna za to. Jednostavno, nije napisano u pravilima pri postavljanju definicija ili postera. Znači, otvaram ovu temu sa ciljem da ako niste sigurni da li je nešto dozvoljeno ili ne, postavite pitanje ovde i dobijete odgovor od nekog moderatora, pa i Kaizena, ako odgovor nije u nadležnosti moderatora. Moje konkretno pitanje:

...definicija mi ide loše po pitanju bodovanja, ali nije obrisana. Imam 24 sata fore da je dorađujem. Imam i opciju da je kompletno izmenim, od prvog do poslednjeg slova, što znači i sam naslov definicije! Prekršaj ili ne?

Da li je lajk ako su sve ocene okrštene, iako su čitane. Isto pitanje mu dođe i za hejt?

Mislim da su pravila jasna, ne znam cemu ovakva tema

Da li je lajk ako su sve ocene okrštene, iako su čitane. Isto pitanje mu dođe i za hejt?

Pa nije. Vide se razmaci u ocenjivanju, da li si lajkovao/hejtovao ili ocenjivao. :)

Da li je lajk ako su sve ocene okrštene, iako su čitane. Isto pitanje mu dođe i za hejt?

Није лајк, али имаш критеријуме у пичку материну. А за хејт је речено - Ако на првих пар комада даш минусе, немој даље да идеш, не буди мазохиста.

Boskе

Mislim da su pravila jasna, ne znam cemu ovakva tema

Jesi li pročitao moje pitanje? Nije regulisano nigde u pravilima.

Ако се сликам го и пошаљем једном модератору чије вам име нећу рећи ту слику у пвт-у. (Милици)

"Pitanje autor - odgovor moderator" je sa razlogom zaključana tema. Kao što će se i ova pretvoriti u razne napade na moderatore i gomilu pitanja o obrisanim definicijama.

Al' kad sam već tu:

...definicija mi ide loše po pitanju bodovanja, ali nije obrisana. Imam 24 sata fore da je dorađujem. Imam i opciju da je kompletno izmenim, od prvog do poslednjeg slova, što znači i sam naslov definicije! Prekršaj ili ne?

Vidi se da se nisi ni potrudio da pogledaš pravila, a kamoli da ih pročitaš.
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_1547574

Da li je lajk ako su sve ocene okrštene, iako su čitane. Isto pitanje mu dođe i za hejt?

Slažem se sa LOLom, jebeš takav kriterijum. :)
Ali ne brini, vidimo mi da li je čitanje ili lajk.