Prijava

Aj ok što ti prozivaš njega uvek i sve to, ali ti je prozivanje mizerno. Nauči makar prozivati pa onda nastavi, makar da to radiš kako treba.

Аахахахахаха, ово ме подсећа на слику која је била присутна овде пре једно годину дана, само што је Костић тада био увлачилац, а сада је онај коме се увлаче...

Иначе, прозивка је на месту, нема право да открива туђе приватне податке.

А, за предлог сам против јер сам Џанки и може ми се, а и зато што је увек било и увек ће бити оних цава које ће брисати и едитовати али се то увек и провали...

Lole nemoj i ti da fejluješ. Znaš ti i sam da se ja njemu nemam šta uvlačiti samo što se uvek praviš glup.

Protiv.
Linkujte onu prethodnu temu koju je Džimi otvorio pa ćete čitati tamo i zašto ne.
Jedno vrijeme je bilo da uz izbrisani post stoji ko je pisao, tj.avatar i nik. Vratite to. I ne znam šta smeta, pa po postovima vidiš da je nešto brisano.
Ova tema je već bila.
I šta ako modovi brišu spem pa ostane nešto što je nadovezano na taj spem? Da li i tu treba silna mozgalica šta se desilo?

Za. Da konačno ne ispadamu budale po forumu.
Izbacio bi brisanje a editovanje bi ograničio na najviše 60min.

То брисање постова је један од најпедерскијих могућих чинова коме члан једног форума може да прибегне. Али, с друге стране, тачно је да се неке теме заснивају на едитовању постова, али ето, Каизен може врло лако да испрограмира да на подфоруму Игре едитовање и брисање буде могуће, или да, ето, први пост на теми, као онај на теми о рођенданима, буде измењив. Остале ситнице могу модови да едитују на захтев аутора. И то је то.

То брисање постова је један од најпедерскијих могућих чинова коме члан једног форума може да прибегне.

AMIN!

jeboem mu maer, ako nešto kažeš, posvađaš se i slično, nemoj biti cava i obrisati to, ma šta bilo... ionako će se sve to brzo zaboraviti, a kad pobrišeš i ljudi te prozpovu zbog toga ostaneš obilježen dosta duže, kao npr. ovaj lik sa kladionice...

Ma jeste buri kad gledaš samo to.
A uzme moderator pa izmijeni kompletan naziv teme, prvi post itd i šta onda?
O čemu ti pišeš a o čemu on?
Pod dva- nekad se priča oftopikuje jer je tog momenta interesantno ali sutra ko bude došao da postuje na toj temi neće imati pojma šta se dešavalo, i zašto ne onda brisati sam taj oftopik npr. između dvoje ljudi?
I šta znači ostavite edit? Da mogu da nadodam ili da mijenjam tekst?
Pod tri- Nekad zabaguje sajt i izbaci tri ista posta.
Pod četiri- Nekad se zajebeš pa linkuješ nešto što nisi htio.

Nezvanično saznajem šta je Kaizen rekao za ovaj predlog: biće.

Pekki

Od sada ni dupe više ne brišem.

hahahahahha umro sam... Protiv sam zbog svega sto je Gamby naveo pre mene

Pod dva- nekad se priča oftopikuje jer je tog momenta interesantno ali sutra ko bude došao da postuje na toj temi neće imati pojma šta se dešavalo, i zašto ne onda brisati sam taj oftopik npr. između dvoje ljudi?

Нема потребе да се то брише. Ако је баш велики спем и људима смета, неко ће пријавити и то ће обрисати модератор, ако су мале дигресије (офтопици) у питању, зашто би то ико брисао?

Pod tri- Nekad zabaguje sajt i izbaci tri ista posta.
Pod četiri- Nekad se zajebeš pa linkuješ nešto što nisi htio.

Лепо је девојка написала. Имаш 10 минута да едитујеш пост уколико нешто забагује или се зајебеш у куцању или приликом линковања. Тако је углавном на свим посећеним форумима.

A da li ti vjeruješ da ima situacija kad mi mnogo kasnije prikaže dva ista posta?
Što da ga ne izbrišem i sutra kad je besmislen?

mislim da ovo nije uopšte toliki problem da bi se sad opcije brisanja i editovanja morale ukinuti.
jedino sam za to, kao što sam i prije predlagala, da bude prikazano vrijeme editovanja i ko je editovao post (autor ili moderator), kao i koliko je post puta bio editovan.
a za ove koji brišu - pa jebiga. lijepo ih citirajte kad im odgovarate, i navedite nik, pa im džaba i da brišu postove. stvarno ne mislim da se to toliko često dešava da bi se moralo reagovati.

a za ove koji brišu - pa jebiga. lijepo ih citirajte kad im odgovarate, i navedite nik, pa im džaba i da brišu postove. stvarno ne mislim da se to toliko često dešava da bi se moralo reagovati.

To je to.

da bude prikazano vrijeme editovanja i ko je editovao post (autor ili moderator), kao i koliko je post puta bio editovan.

A i ovo.

A da li ti vjeruješ da ima situacija kad mi mnogo kasnije prikaže dva ista posta?

Три и по године сам на сајту, никад ми се то није десило, па ти, ето, не верујем.

a za ove koji brišu - pa jebiga. lijepo ih citirajte kad im odgovarate, i navedite nik, pa im džaba i da brišu postove. stvarno ne mislim da se to toliko često dešava da bi se moralo reagovati.

Цитирање је уведено релативно скоро, а има људи који бришу своје постове од пре две-три године рецимо, а тад није било цитирања. Као ЈТУ на теми о Циганима и враг би га знао где још. Уосталом, нису сви људи као ја, већину људи мрзи да куца цитат/татиц.

ja nisam skontao foru za citiranje dok neko nije napisao CITAT/TACIT :)

Као ЈТУ

Уосталом, нису сви људи као ја,

uostalom, nisu svi ljudi kao jtu. :)
ne brišu se postovi toliko mnogo. ban za one koji obrišu i eto.

Цитирање је уведено релативно скоро

da, ali sad ga imamo. već godinu i po, čini mi se. i zašto sad da ukidamo ove opcije? jedino da kaizen uvede ono predlagano dugme za citiranje pa da ljude ne mrzi.

jedino da kaizen uvede ono predlagano dugme za citiranje pa da ljude ne mrzi.

То обавезно. И наравно болд и италик.

ma napuse mi se kurca svi ti sto brisu postove, sise jedne iskompleksirane. govna bre, nasli su da skacu nama nolajferima po zivcima. pu!

oladi covece, koji ti je kurac?

И наравно болд и италик.

to prvo. a ne usputno. prvo! :)

haha, sedplase, dobar kontraargument :))