Prijava

Nači. :P

Kad ste s novom osobom npr, pa prvi seks, koliko bi trebalo da traje predigra i kako bi to izgledalo? Dajte nešto što vi volite da radite devojci/dečku za čime oni polude... :) I da, isto i za one koji su u dužoj vezi. Da li upražnjavate predigru i ako da, kako te izgledaju?

Trola bez, bar prve 2 strane.... ?

Ja praktikujem ovako nešto. Pošto sam u vezi, lako je leći zajedno na krevet. Tu krene standardno ljubljenje minut-dva, dah po vratu i ruka po telu koja se spušta dole. Kad je uhvatim između nogu, to traje nekih 5 minuta, dok ona meni trvi palamuru, lolo. Tada se skida sve i počinje jebačina. :P

Dajte neke savete, kako je vama lepo i ta sranja. Da se svi obogatimo za ideje i probamo nešto novo :)

Trajalo je pre duze, tipa pola sata, al posto smo sad vec 2 godine zajedno, mozda nekih 10 minuta, i to jedva, al' steta... To kako je malo privatno, lol. :)

Jebeš predigru kad znaš unapred šta ćeš da radiš i koliko će da traje. Ako odrađuješ automatski možeš i da preskočiš.

Legemo na naš vodeni krevet obučeni oboje, zatim trljamo jedno drugom kare i dražimo bradaje kroz majice. Onda ja skinem maicu, za čim usleđuje njeno povijanje do mog pazuha i šašoljenje istog njenim baršunastim brkovima. Dok ona to radi, ja volim da joj liznem zuluf. Kad to smori, ja obučem ronilačko odelo i udaram se neonkom u glavu, dok ona ne pronađe DVD Američkog nindže, a kad ga pusti, tu već prestaje predigra, a to dalje je malo privatno:))

predigra mož' i da se preskoči,il' da bude okratka,
ona mu dođe k'o supa,neću se najedem pred glavno jelo.

Прво узмемо тетрис једно десет минута, па онда цепамо Сони.

Ja praktikujem ovako nešto. Pošto sam u vezi, lako je leći zajedno na krevet. Tu krene standardno ljubljenje minut-dva, dah po vratu i ruka po telu koja se spušta dole. Kad je uhvatim između nogu, to traje nekih 5 minuta, dok ona meni trvi palamuru, lolo. Tada se skida sve i počinje jebačina. :P

Ti se hvališ da jebeš ili šta?

predigra mož' i da se preskoči,il' da bude okratka,
ona mu dođe k'o supa,neću se najedem pred glavno jelo.

E to kad je kratka, kako bi trebalo da izgleda? To tražim! :D

Ti se hvališ da jebeš ili šta?

Uf, ubilo se od pohvale. Gledam sebe da unapredim, jer često mi mnogo vremena ode na to, pa se ili zamorim, ili se oboje ne zagrejemo dovoljno pa ispadne trlj-mrlj. Hoću da raščlanim šta je veoma dobro, a bez čega se može.

Warnere, neonka je objasnila :)

pa,kako mož' dizgleda,lupiš tri strasTna poljupca,pobacaš stvari brzinom svetlosti,oral meni,oral njuma i sarma je već na stolu,onda kretaš s jelom.

oral meni

I vote.

CoolGirl: Bitno je da radite ono što vama prija i tako ćete se osećati posebno.

DoktorUKući: Draženje receptora izaziva serotoninsko pražnjenje čiji efekat traje 10ak minuta. Ne treba preterivati.

StrajaKg: Predigra- Ono što kaže mačka koja prede pa liči na reč gra'. Predi....gra'.

Jogurt: Nema predigre samo punim svršotinom njene štrokave pore.

Kurir: Tadić je pička.

Ел то оно кад укључим хардсекс тјуб па гасим рекламе?

Orališi pa onaniši.

pa,kako mož' dizgleda,lupiš tri strasTna poljupca,pobacaš stvari brzinom svetlosti,oral meni,oral njuma i sarma je već na stolu,onda kretaš s jelom.

To se traži, konkretno. Ako imaš još nešto, ti dodaj.

Kako biste na primer to radili u parku, sa nekim novim? Nije ljudima lako da se opuste prvi put sa nekim, jel imate caku za to ? Il' se čeka cimerova milostinja da napusti odaje.

StrajaKg: Predigra- Ono što kaže mačka koja prede pa liči na reč gra'. Predi....gra'.

:D

Il' se čeka cimerova milostinja da napusti odaje.

Hahahaha

Kako biste na primer to radili u parku

ispod tobogana.

Nije ljudima lako da se opuste prvi put sa nekim

http://memegenerator.net/cache/instances/400x/11/11888/12173728.jpg

Zapata pokidao :))

da,hloroform pomaže da se predigra preskoči,definitivamente,ako već rufija nema^^

Никако и николико. Мећем на суво, тако се и бријем.
Као прави мушкарац и прелџија!