Čudne navike, osobine

  1. au, smetalo, to su vec ozbiljni tripovi.

  2. Давид
    ја сам леворук и више волим да сам са леве јер сад размишљам, вероватно је то зато што као овог с којим идем познајем и пријатељ ми је а са леве слободне стране је спољашњи свет, непредвидив па ми је јача страна окренута њему.
    капираш Мајо?

    Можда си седео с леве стране у школској клупи како вам се не би сударале руке при писању? Па си навикао :РРР ДАвидееееЕ :РРР

  3. Pratim sijenke ljudi koji hodaju iza mene i spremam efektivnu odbranu od napada s leđa: sa koje strane mi dolazi sijenka, da li je normalna ili nešto štrči izvan (da li ima neko oružje ili oruđe....) i slične stvari.

    Ovo nije čudno, mog brata to spasilo od neke trojice, video senku kako se zaleće i skače da ga udari nogom i sagnuo se i uspeo da pobegne. Ja isto radim.

  4. Sve sto uradim na jednoj strani tela ili lica, moram i na drugoj. Primer, prodjem pored stola i zakacim ga jednom rukom, moram da se vratim i to uradim i drugom, na priblizno istom mestu. Ako osetim da sam zgazila kamencic jednom nogom, trazim drugi da zgazim i drugom, pa ako ne bude na istom delu stopala, ja onda moram prvom da zgazim na tom delu gde sam drugom, sve tako dok ne izjednacim. To je islo dotle da sam, kad se udarim slucajno na jednoj strani, namerno udaram i drugu dok se ne izjednaci bol. Onda sam shvatila da nisam citava i pocela polako da se vracam u normalu. Danas samo ponekad uhvatim sebe kako npr. cesem oba palca kad me svrbi samo jedan, ali jako retko, i brzo se osvestim i prestanem

    U jebote, isto kao ja.. Doduse u poslednje vreme kao da mi se ovaj poremecaj gubi polako. Ranije sam morao da ako nekoga udarim po levom ramenu, isto to uradim i po desnom, sve sam morao da izjednacim...

  5. Svaki put kad perem zube setam po kuci sa cetkicom u ustima. Svi moji cimeri do sada su se gadili te moje navike, osim trenutnog koji to isto radi.

    Pocnem da tresem desnom nogom kad mi se place.

    Volim da se lepo ispovracam svaki put posle jela.

    Kad god gledam neku seriju, u isto vreme igram jamb (onako, preko pola ekrana otvorim seriju, preko pola jamb pa multitaskujem).

  6. Pocnem da tresem desnom nogom kad mi se place.

    Ја кад ми се спава :Р

    Volim da se lepo ispovracam svaki put posle jela.

    Такође. Кад једем, што је ретко :РРР

  7. Na starim tablicama oduzimam brojeve (kao trocifreni minus trocifreni).
    Na kartama u svakom broju vidim neki lik (ovo je baš bolesno za objasniti).
    Opsesivno volim da bacam stvari, nekada čak i one potrebne.
    Imam sujeverje da ako pred neki važan događaj ne slušam muziku dok se spremam, neće dobro proći.
    Kada jedem, poslednji zalogaj mora da bude isti kao prvi. Ako vidim da će mi nestati nečega (jogurt, hleb...), uvek sačuvam za poslednji zalogaj.

  8. Na stres reagujem pospanošću, kada se iznerviram počnem da zevam. Mogu zaspati u bilo koje doba dana, mogu da odredim koliko dugo ću da spavam (ne samo uz pomoć budilnika lolo). Volim svoje snove, dosta razmišljam o njima, volim da razmišljam o tome šta bih mogla sledeće da sanjam i da osmišljavam snove. Tu sam naviku stekla još kada sam bila mala, i do skoro sam mislila da je to prilično detinjasto dok nisam pročitala da ima ljudi koji se time ozbiljno bave. A sad laku noć, vreme je za... San. :*

  9. marcipan
    Na stres reagujem pospanošću..

    Такође. Ја мислила то нормално. Још ако ми дан лоше крене, вратим се, спавам опет мало да ми почне другачије. Рестартујем.

  10. Имам неку чудну навику да закључавам теме по форуму. Хм.

  11. Имаћу једну чудну навику да смарам једног мода да откључа мени омиљену тему! :Р

  12. Јој, чудне ли навике :)
    Е, добра је тема. Испратио сам засад прве две странице и драго ми је што нисам једини који има овај трип:

    Кад наиђем на бандеру, или неку другу препреку, неки трип ми се јави и шаље сигнале да ли да прођем лево или десно, ако се не повинујем, не деси се ништа посебно, али обично се трудим да испратим то.

    А видим и да нисам једини који ради ово:

    Kad otvaram novu paklicu pravim kuglicu od celofana, pa markica preko, pa na kraju folija. Uvek kuglica, cak i ako imam kantu odmah pored.

    И ово:

    У школи често размишљам о терористичком нападу, и на који начин бих спасао одељење...

    Само, код мене није везано само за школу. Ал' то је та суштина.

  13. Посматрам људе и замишљам на шта би личило кад би у тренутку урадили нешто потпуно откачено, рецимо разговор више људи, шта би било кад би неко неком одвалио шамар без разлога, да жена прдне ко ненормална док плаћа рачун на каси, да пензионер узме таоце у пошти и слично.

  14. Kad otvaram novu paklicu pravim kuglicu od celofana, pa markica preko, pa na kraju folija. Uvek kuglica, cak i ako imam kantu odmah pored.

    I ja ovo radim obavezno.

  15. Урош

    Посматрам људе и замишљам на шта би личило кад би у тренутку урадили нешто потпуно откачено, рецимо разговор више људи, шта би било кад би неко неком одвалио шамар без разлога, да жена прдне ко ненормална док плаћа рачун на каси, да пензионер узме таоце у пошти и слично.

    Или да почнеш да се дереш, и певаш и трчиш по маркету, или да гађаш неког нечим...
    И то радим, али само док чекам у реду, у пошти, супермаркету и тако даље...досада свашта начини од човека...

  16. Уроше, роде, ми смо исти чоек :Д
    И тај трип имам. Рецимо у цркви у тренуцима кад је тишина помислим шта би било да сад дрекнем и као 'оћу, па имам ту неку лагану унутрашњу борбу, и на крају увијек побједи овај други, а овај први дио личности закључи да сам пичка што га нисам послушао.
    Унапријед наравно знам да ништа од тога неће бити, ал' читав сценарио мора проћи кроз главу. И тако сваки пут.

  17. Да ли да дрекнем или не?

    http://fiosky.bloog.it/files/2011/10/smigol.jpg
    Мада имао сам и ја сличне трипове, мада и не сматрам их триповима јер су продукт досаде.

  18. То је то :))) сећам се кад смо друштво и ја налетели на Тадића приликом његове прве председничке кампање, и друг ми се после тога повери "Еј дошло ми да се затрчим да га пукнем једном песнајом да видим дал би ме јурили сви ови људи".

  19. Имам чудну навику да с бубуОМ будем стално у контакту :Р

  20. Имам чудну навику да с бубуОМ будем стално у контакту :Р

    :) И ја имам ову навику. :) Баш чудно.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.