Prijava

Машина за веш, јебена машина за веш...

Pa neće da te ujede ako malo poskoči kad uključi centrifugu. :)))

Вода; реке, језера, мочваре, веће баре, потоци, базени, мора; воду са чесме не пијем, или пијем врло ретко; усерем се кад прелазим мостове пешице...

Од кад сам клинац имам трип од ње. Велики. Кад будем правио кућу, има да има посебну одају. У подруму. Подрума.

Od visine i insekata...a cudno,nije tako bilo kad sam bio klinac hodao sam sa ortacima stalno na nekoj tankoj daski na gradji sa koje bi se pretvorili u mleveno meso da smo pali,jer je bilo visoko oko dva sprata i dole su bili sipke i cigle i ostala gradjevinarska sranja...a insekte sam skupljao,cak sam ih i jeo par puta...ja mislim da je strah od visine,negde sa 11,12 godina sam stajao na vrhu neizgradjene zgrade,na ivici i ortak debil dosao sa ledja i cimnuo me da me prepadne kao da ce da me gurne...u pm,koliko su mi se noge oduzele tad...od tada ne samo da se plasim da stojim na velikoj visini bez one ograde,nego i samo kad pomislim na to,odmah me neka jeza prodje...cak i kad pogledam nekog drugog kako stoji na velikoj visini...

E, da, ja se ježim kada vidim pučinu a kad snimaju ispod površine uhvati me neki strah. Lepše mi je kad gledam snimak korala i ribica u plićaku nego onu prazninu na sred mora.

Borko, mogu samo da zamislim kako te juri po kupatilu i kako otvara i zatvara vrata. :)))

Ја баш никако не готивим да видим паука. Ал' не оне сисе од паука, што ти блеје на гајби, што имају 3 грама са креветом. Него, оне мало веће. Шарене.
http://cisr.ucr.edu/images/brown_widow_spider_large.jpg

Можда је више неки трип него страх, ал' имам страх од рибе.... Као мали сам ишао често на пецање и буразер од ујака ми угурао живу рибу у уста....

Ja imam patološki strah od zmija, a jedino užasnije i strašnije od zmije su mi - DVIJE ZMIJE!!

DUHOVIT POST ALERT, DUHOVIT POST ALERT!!!

Ko će da me okači na onu temu smiješni posni komentari?

Ne plašim se ja nikakvih dvoglavih zmija, nisam ja pičkica bre, ja sam muško i imam fobiju od zmija.

Можда је више неки трип него страх, ал' имам страх од рибе.... Као мали сам ишао често на пецање и буразер од ујака ми угурао живу рибу у уста....

Awkward homosexual childhood memory.

Ja nemam nikakve posebne fobije. Volim paukove, posebno šarene. Zmije su mi kul.
Ne razumem taj iracionalni strah od životinja ili nekih situacija.

Nema nogu, nema ruku a ide, kreće se i to nemalom brzinom, pa još može da te ubije jednim ugrizom, šta ugrizom, pljune ti i ubije te, to su ti zmije, ta podla odvratna stvorenja.

Tih sto bljuju otrov nema na nasim prostrima...ali ima otrovnih u Crnoj Gori tamo gde sam ja ziveo ispod kamenja onih zilion...

Moš mislit samo kad kod nas živi zmija koja se zove - poskok! Ajde da gmiže, kotrlja se, uvrće i izvrće, ali skače!? Daj jebote, ako me već frka ne moram i da se userem...

Te su zajebane,bilo je i tih tamo gde sam ziveo,al ih nisam video bas cesto...a ljudi se cesto plase onih blavora,a one i nisu otrovne.

iracionalni

Мислим да је ово поента, зар не?

Baloni. I čiode, imam sasvim nerazuman strah od ta dva.