Godina prođe, ban nikad. (Žarko Laušević)

  1. Пуфнице, ја само прослеђујем линк, окачила једна колегиница на фејсбук групу мог смера. Нисам скидао, тако да не бих умео да ти помогнем.

    Душане, супер, драго ми је.

    Ја, иначе, имам књигу. Купила кева. Прво сам се расправљао са њом, а после сам схватио да нема сврхе. Ускоро ћу почети да читам, чисто да потврдим оно што сад мислим, и очекујем да ћу је брзо баталити, тј. да је нећу завршити. Лично је не бих купио.

  2. Плашим се да гулија сад не види ово од преЦедника, па ћемо имати масакр за сваки шамар који неко попије. Контају људи "Шта курац он мени шамар, саћу му јебем кеву ћалетовом беретом, кад може типа Жарко да буде помилован, могу типа и ја, брате, наш тај неки рад".

    Rane i Šišanje. Dobro veliš.

    Буразер је имао шљиве, разбијен нос и неко крварење из зуба. Ја сам се задовољио да вратим човеку истом мером, и квит.

    Ali znaš da obično nije tako, nego se to nastavlja u nedogled. Nema kvit, i to je žalosno.

  3. Samo sam htio da kažem koliko je afekat čudna stvar i kako se ne nose svi ljudi jednako s njim. Strah, afekat... dok se ne nadješ u situaciji,ne znaš,a većina ne zna,a sere. To vrijeđa. Da, francky, kao što se moderatoru može da daje ironične opaske na to što sam iz Bosne. Objašnjava ti da sam...šta? Jeste,kod nas još uvijek tata stavi mami krpu na glavu prije seksa, semafore nemamo, djeca se rađaju na oranici, a doktor nam je baba iz komšiluka koja zna oko trava...

  4. Mario, ja ne znam otkud ti to znas da nismo. Ja licno jesam i znala sam dobro koja je granica, koliko god da sam bila uplasena i ljuta. Samoodbrana je kad sklonis nekog sa sebe i onemogucis da te opet napadne (onesvestis i slicni kurci), a sve preko toga je izivljavanje. Covek nije nesrecnik, vec prosto ubica. Zasto nije pucao u vazduh? Zasto je morao pucati u trojicu kao da posle prvog, drugog pucnja oni nisu prestali da udaraju? Zasto nije uperio pistolj u njih? Eventualno cak i pucao u nogu, ruku? Covek je 13 metaka ispalio. Hladnokrvni ubica, ne nesrecnik. To je bila osveta, ne samoodbrana.

  5. Како јебени Тадић може икога да помилује? Зар се јебени суд ништа не пита? Који курац? И колико ја знам не може човек два пута да лежи за исти злочин. Тако да ми све то говори да нам је правосуђе у курцу. Што се тиче Жарка, јебеммуматер ја нисам знао да је 13 метака сасуо у ову двојицу. Мада ајде, и преко тога да пређем, као стра' курци-палци, али зашто је пуцао у лика који је бежао? Колико сам видео погодио га у леђа или раме док је овај ватао штуру. С једне стране је овај лежао и не треба да иде на мардељ поново, али с друге су ми крајње јадна та помиловања, који курац.

  6. Френки, то сам и ја причао негде на почетку теме, они ми рекоше да волим више Жарка него своју децу или тако нешто. лололо
    Не, па с обзиром да је таква ситуација как'а кажете, ја нешто контам да га обесимо каце врати, неће да шкоди? А? ;)

  7. Како јебени Тадић може икога да помилује?

    Zato što predsenik republike po zakonu ima pravo na pomilovanje. E sad, što je na toj poziciji ovakav fejl kao Tadić je skroz druga priča.

  8. Како јебени Тадић може икога да помилује?

    Ма може, како не може, једино што зна да ради, ти би да му одузмеш? х))
    И одговори на пвт, Роналдињо! :Р

  9. Ali znaš da obično nije tako, nego se to nastavlja u nedogled. Nema kvit, i to je žalosno.

    Ок, тако јесте сад. Међутим како ми се чини, некад је то било другачије... Ја сам тих батина попио 1000 пута, највише вероватно пред крај основне. Па се никад ником нисам светио. Знаш зашто? Зато што знам да сам ја био крив, био сам свестан да сам пргав, дркаџија, и све оно што сам и дан данас. Али нисам кваран. Једини пут кад сам ја довео неког старијег било је кад су типа неки прослављали крај осмог, па ето ја и другар чекали бус, били клинци, а они ухватили да нас шамарају. Признајем тад сам само звао ујака да стане ту кад им ја приђем(сутрадан) и почнем да их бијем. Само је и стајао, тек толико да сад они не смеју да врате док их млатим и крај приче. И са том двојицом сам сад ок, али то је друга прича, испоставило се да су нам маторци били неки курчеви ортаци :)

  10. Žarko Laušević je uvijek bio putujuća bomba-čovjek incident. Na žalost, tako je i završio. Ne shvaćam nikoga ko mu se divi. Maksimalno što osjećam prema njemu je sažaljenje. Ni zrno više. "Pomilovanje" koje je ponudio Tadić je pravno-"non sens". To je politikantski čin na koji su ga nagovorili vjerovatno Šaper i Krstić. Loše po sve, a naročito po Srbiju jer je g. Tadić izabrani predsjednik i ovim nerazumnim potezom je osramotio i sebe i sve one koje predstavlja. Još jednom žao mi čovjeka jer je pokazao kajanje, ali oprostiti mu može sam Bog, a to nije Boris. Ni najmanje.

  11. Pufnice,ako smijem da ti se obratim tako intimno,bez ovo zločesta... Elem,ne podržavam ja ubistvo,stavim se odmah u kožu ljudi iz porodica poginulih. Niko ne dovodi u pitanje njegovo prekoračavanje samoodbrane i tih palaca,ali...jbg,nemoj da se ponavljam, ne branim njega,nego mrzim uopštavanje stvari i to je to...znate fino gdje smo i šta smo...

  12. Како јебени Тадић може икога да помилује? Зар се јебени суд ништа не пита?

    Председник има право помиловања, нема ничег чудног што се тога тиче, тако је свуда. Након правоснажне пресуде може да помилује из оправданих разлога, као овде на пример (разлог: избори за пар месеци).

  13. Bog, naravno. Pedeset Oce nas i to je to, cist kao bebina jebena guza.

  14. Мени то јебени фејл. Да разумем и да је избила кафанска туча или нешто, фазон деведесете јеботе, али они су јебене хамбургере јели.
    Поука: Не једите фаст фуд, мож вас убије.

  15. Брате, вама човек не може угодити...
    "Пустите нам Жарка, пустите нам Жарка, Жарета, Жаркића, бухухуху"
    Добро де, ајде, ево Жарка, јебо вас Жарко.
    "А што он може а ја не могу? Жаре убицо! Косово је срце Србије! Деца на Косову гладују а Лаушевић се шета слободан по Америкама!"

  16. Ovaj lik sa slike izgleda mnogo kao jedan Vukajlijas, ali nisam citala vest.
    Mario, naravno da mozes da me zoves pufnica, zapravo sam to i izabrala sa mislju kako ce gej zvucati kad neki momak izgovori.
    Balkan je bedni izgovor. Ja sam uzasan kolerik, znam vrlo dobro sta je afekat, ali. Ali.

  17. Pa to i jeste poenta...sad se neće pričati o ponovnom poskupljenju cigara,brašna,ulja...nego o tome...

  18. Пази, ја капирам да не може да лежи два пута за исто срање. Али да је требао да лежи још мало, требао је.

  19. enemyofthefreeworld pre 6 minuta
    Френки, то сам и ја причао негде на почетку теме, они ми рекоше да волим више Жарка него своју децу или тако нешто. лололо

    To su najnormalnije stvari. Svako ko je očekivao da će Ceca na robiju zbog krađe ili recimo Džoni Evans na robiju zbog silovanja je tudum. Ti ljudi previše vrede svojim državama, klubovima itd... da bi se gubilo vreme od nekoliko godina dok su u zatvoru.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.