Godina prođe, ban nikad. (Žarko Laušević)

  1. Balkanac, nije on kriv, jebiga.

    Тако је. После свих ових ратова неки лажни ЛГБТ душебрижници брину за пишљива два живота, притом изгубљених у афекту? Страшно!

  2. Stivene nisam znao za ovaj sajt bolji je od ovog mog ću ga bukmarkujem blagodarim na linku
    I šta imate protiv uroša sad ga napadate kad nije više mod.

  3. Stivene, prekinulo mi skidanje ubrzo pri pocetku, ne pise sto;(

  4. Pa kad imas slomljen nos, kad se ne smijes zamarati jer se odma onesvijestis, piskis krv i pijesak iz bubrega, onda ti je velika utjeha kazna od 400 maraka koju su likovi platili.

    Da, slomljen nos zahtijeva ubistvo.

  5. E a najsladji mi je trip- nosio je pistolj jer se bojao za svojy bezbednost, pretili mu zbog predstave. I onda on onako uplasen, dusica, umesto da mili do Pekabete po 'leba i sakriva glavu, ode u kafanu i krene da se dovikuje i zapocne prvi svadju. Jes', kurca debeloga.

    Nervira me što ljudi tako razmišljaju.Nerviraju me i ti tripovi naravno.
    Kad je to Žarko tražio da se o njemu govori kao da je cvećka ili nevinašce ? Da ga tretiraju kao slavnog glumca i da mu oproste grijehe samo zbog toga što je prije njegovog djela bio dobar čovjek ? Ubio je , odležao je , kraj.
    To je vjerovatno bilo pitanje trenutka , niko ne zna šta se tog dana odigralo osim njega samog. Bitno je da se on kaje i da je odležap zasluženu kaznu i da shvata šta je uradio. Vrlo je bitno i to da on nikad više neće biti isti čovjek i da ga nikad više neće isto tretirat'.
    "Meni ni kad izađem odavde više nema normalnog života u ovoj zemlji.A je li to privilegija slave ? Ovi ostali u sobi su manje popularni i svi će im zaboraviti grehe , moje grehe će uvek moći da osveži neki gledalac jednom jedinom duhovitošću iz sedamnaestog reda i veka..."
    I ovim rečenicama je Žare pokazao da je njemu kao slavnom glumcu vjerovatno i teže , uvijek će se on smatrat ubicom i nikad neće moći da počne iz početka.Pa ni tamo u Njujorku , i tamo ga ljudi prepoznaju i kad im on okrene leđa čuje komentare.Kako je rekao jedan njegov prijatelj u nekoj emisiji.

  6. Веруј му Кизо, има он нос за то лололо

  7. Mesja, banuj ga jer spamuje.

  8. Najjače je što raspravljamo o knjizi koju pročitali nismo, no, on se kaje, i ja mu vjerujem, i pretpostavljam da je on tu knjigu napisao samo iz razloga da ga poštede zatvora, jer ka što vele u filmove o zatvoru "Ja se ne vraćam tamo, barem ne živ bla bla bla...".

  9. Objasni mi kako drugacije ubicu da gledaju???? Da ga zale????

  10. Није то Жарко који вам је, то је Милош, Обилић Милош!

  11. Ma serite po meni golubovi moji. Jesam ja veći kreten što pokušavam išta da objasnim. Ako ikad dođete u stvarni konflikt s nekim, van igrica i foruma, doći ćete u situaciju da ,što rek'o Šešelj, pojedete sva govna koja ste izasrali. Prvih 15 komentara je sve super,a sad kad je pufnica otkrila da je najpametnija,izredalo se vas još 10 na mene,jer bože,zastupam i branim divljaštvo. Sve priznajem,kriv sam, po svim tačkama optužnice.

  12. Objasni mi kako drugacije ubicu da gledaju???? Da ga zale????

    Па како не конташ, лакше је оној двојици мртвих него што ће сад овом да причају иза леђа, капираш?

  13. Mesja, banuj ga jer spamuje.

    Neka, neću, greota je, Nova godina je.

  14. Ako ikad dođete u stvarni konflikt s nekim, van igrica i foruma

    Сумњам да ће се то десити, ми обитавамо за рачунаром и излазимо до трафике само по пљуге.

  15. Ja samo čekam da Ceca napiše knigu kako je teško biti samohrana majka. A d druga kjiga da joj bude o zaboravljenim herojskim djelima njenog muža Želje.

  16. Ja samo čekam da Ceca napiše knigu kako je teško biti samohrana majka. A d druga kjiga da joj bude o zaboravljenim herojskim djelima njenog muža Želje.

    А трећа, како је неправедно осуђена и затворена, нека аутобиографкса.

  17. Onda mi oprostite što nisam znao koliko divnih i mirnih ljudi ima na svijetu. Kapa dolje. Ma možete vala i u apoteku po babine lijekove,ionako ste puni strpljenja, za nas seljake iz istočne Bosne je malo krizno,al vi ste ok totalno...

  18. А Марио па ти си из Босне? То објашњава онда неке ствари.

  19. Ахахаха, МАрио, што каже Пуфна, не трансфериши, љуби те брат. Да је скочио да се ије на бураеровој страни, било би 2 на 2, и ко је јачи тај би логично однео победу, ако је борба витешка. Нисам убеђен да су његовог брата тукли кундаком у главу, па да је и он морао да вади штољ. Мени су пре пар година тукли буразера, млађег. Нисам био ту, много сам се изнервирао кад сам чуо, нашао сам лика касније, прво га питао што ми је тукао буразера, а онда га не чекајући одговор пукао песнајом преко пичке. И стајао мушки да видим да ли ће да ми врати. Срећом, да ли је лик сконтао да је стварно крив што је малтретирао клинца, или једноставно није имао петље, само се придигао, затражио марамицу, и заустављао чорбу из носа. Сад смо ок, на "ћао-ћао" смо у граду.Кажем "срећом", јер је двапут већи од мене, што и није тако тешко бити. По теби, требало је да уватим утоку и убијем човека због мало батина нанетих мом буразеру? Буразер је имао шљиве, разбијен нос и неко крварење из зуба. Ја сам се задовољио да вратим човеку истом мером, и квит. Јер ја нисам пичка као тај твој Жарко "херој" и "витез". Плашим се да гулија сад не види ово од преЦедника, па ћемо имати масакр за сваки шамар који неко попије. Контају људи "Шта курац он мени шамар, саћу му јебем кеву ћалетовом беретом, кад може типа Жарко да буде помилован, могу типа и ја, брате, наш тај неки рад".

  20. A jeste ga raspalamudili sad o knjizi koju niko nije pročitao i o situaciji u kojoj se niko nije našao.

    Svuda u svetu se poznatima gleda kroz prste. Neko jebe decu, neko tuče crnce, neko siluje žene, neko krade, neko ubija. A nikad nisam čuo da je u zatvoru bio čovek koji daje 20 golova po sezoni u Premier ligi ili proda 10 miliona cedeova.
    To je realnost, tako stvari stoje. Može im se jebiga.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.