Prijava

Чек, ја кацам игро преко б. нета није могао да се фура едитован херој или ајтеми... Близард је прилично поуздан што се тиче тога.

Е, колико кошта да се узме оригинал све сад?

Увек имаш оне хакере распале.. Али извале их врло брзо и буду бановани. То ми се свиђа, нема бан на 5 дана, него пријатно заувек. Банују ти цд-ки и мош га дућкаш друже Стојане лолололо

Imam ja original ali na nemačkom, doneli mi moji još pre 7-8 dina ali mi smor digram jer ga slabo razumem.

Јао видео сам на нету негде.. А баш не постоји варијанта да промениш језик? И инсталација је на немачком?

Ma sve bre, nema šanse da se promeni.

Е јбг.. Знам да је код нас сома динара д2, и сома динара ЛОД. За 2 сома, свакодневна забава :)

Hahah, nisam pri parama sada čekam da uđe neki tiket. Ili para biće kad prodam paketiće :)

Ja imam Diablo 2. Instalirao mi drug, kad je igrao preko lana, sa još 3 kompa. Probao sam jednom singl mod, odnosno kampanju, onako, krljanje. Šta znam, nisam igrao dugo, možda 4-5 sati.

Deinstalirao pre mesec dana, posle četiri godine kako sam počeo da je igram. Perverzija je.
Varvarin, sirova snaga i brzina.

Varvarin, sirova snaga i brzina.

И много је луд. :)

Nabudžim mu frenzi i ne mogu da ga ispratim. Beži mi iz monitora, juri po kujni.
A i druida sam voleo. Ali ne kao elementalistu, već kao šiftera. Pa onda na hellu naletim na nekog miniona, imunog na fiz. demidž i hoću da išutiram sebe u dupe!
Zvučim ko da nikad pizdu nisam video.

Nabudžim mu frenzi i ne mogu da ga ispratim. Beži mi iz monitora, juri po kujni.
A i druida sam voleo. Ali ne kao elementalistu, već kao šiftera. Pa onda na hellu naletim na nekog miniona, imunog na fiz. demidž i hoću da išutiram sebe u dupe!

Хахахахаха, што је најгоре, жива истина! Много се изнервирам кад наиђем на неког таквог. Не можеш му ништа. Можеш само да скакућеш око њега.

Zvučim ko da nikad pizdu nisam video.

лоллололололоолол

Не можеш му ништа. Можеш само да скакућеш око њега.

To sam mrzeo i uvek sam tripovao da je tu neki jebački ajtem! :)

Да, а он ти избаци 2 напитка за лечење, 2 за ману и један распали телепорт. :)))

Идем диграм одма.

Да, а он ти избаци 2 напитка за лечење, 2 за ману и један распали телепорт.

hahahaha to!

Брат ме убедио да инсталирам ово пре неколико година. Тај је само то играо. 2 сата сам трчао по мапи, скупио пар стварчица, помислио: "који курац..." и избрисао.
Није да тролујем, стварно ми никад није била јасна популарност ове игре.
Али сам зато после тога играо неку пиздарију, на исти фазон је као и дијабло, али не могу никако да се сетим како се зове... Много лепше је изгледала, могла је камера да се помера, чини ми се, по неким џунглама се углавном мота (у једном делу се радња одвија у неком насељу у крошњама дрвећа)... Ако неко успе да препозна, нек каже која је.

Nisi jedini. Koliko sam primetio, ljudi je ili obožavaju ili im se ne dopada uopšte.
Koliko sam ja časova u osnovnoj propustio zbog nje! Malo manje no sada predavanja.