Prijava

Хорадрик кјуб мама :)
Ја нон стоп пеглам д2. Некад направим паузу од пар месеци, па онда опет удри. Друид исто јебе маме :)

Е друида никад нисам играо, нисам скидао експанзију :(
Само оригинал играо...

Зајебаваш?
Никад ниси видео руне? Каменчићи они? Спајаш и стављаш у сокете, као са кристалима..
Ниси видео пети град?

Ех, шта све са кјубом мож да содради. Тришо, жемо то. Рокнеш Баала (или Диабла ако не играш експанзију), вратиш се у први град у базу, метнеш у кјуб тум ов таунпортал и Виртс лег и трансмјут. Уђеш у портал. Кољеш краве. Ако оћеш да убијаш краве опет на истој дефиницији не убијеш Кау Кинга. Ако га убијеш онда тек на најтмер можеш опет, па на хел. Ето.

Краве избацују баш зајебане ајтеме..

Краве су зајебане екстра, ал' стварно никад нисам видео пети град, можда скинем и одиграм неки дан, стварно ми штета...
А знам како иде са кравама него нисам објаснио то лепо :)

Па опет доказујеш своје нелордство. Пред широким аудиторијумом.

А јбг. неизвученост и нелордство, данак неискутву... назови већ, дуг је мој пут...

Полако, извући ћеш се већ. Време би било! Бурза би потврдијо да је овде..

Бурза је испред мене још увек, има искуства човек...

U skoro svakom RPGu furam ofanzivnog magijobacaca, pa sam i ovde uglavnom cepao sa sorceressicom, ali sam dosta gotivio i nekromansera, onako za opustenciju... nema tolikog silovanja misa. ekspanziju sam igrao samo u igraonici, probao malo druida i to je to.
Obozavam hack&slash RPG, u iscekivanju trojke sam probao mnoge kopije, prijatno me je iznenadio Titan Quest, mnogo zarazno. Torchlight isto nije los, dosta slican dijablu, mada malo smara strumpf grafika.

Инсталирао сам експанзију и ПОТПУНО заборавио на чармове :)
http://extreme-gamerz.org/diablo2/images/Inferno7.jpg
http://newd2event.net/img/info/1.11/2.jpg
И тако то..

Гле имаш и Анигхилус. Колико сам се јебао да то добијем лололо! Који су ти ово смол остали и ови гранд?

Нажалост, ово су принтскринови са нета лололо

Али ћу ускоро да се региструјем на б.нету, па да пеглам тамо. Много веће шансе да добијеш добре ајтеме су кад игра вас више на истом серверу. :)

Jebite se, sad kad sam iščito ovo dobio sam želju da skinem i instaliram! To ću i duradim :)

Па да. Ове јуник чармове у синглу мислим да не можеш ни да добијеш, а зајебано је и што се тиче рунова без трејда. Анихилус је кева, само штета што можеш само један да фураш (њега НИКАКО не можеш да добијеш у синглу). Гледај да се региструјеш пре него што изађе тројка, тад ће сигурно да опадне посећеност двојке на б. нету.

тад ће сигурно да опадне посећеност двојке на б. нету.

Реално. Мада, увек ће бити д2 залуђеника који ће га играти без обзира на тројку, као што сам ја рецимо :) За тројку су рекли да ће изаћи сад током 2012, а датум још нису најавили. Значи, по некој слободној процени, неће пре маја.. Полижу ми јаја.

Иди купи оригинал д2 и експанзију и дођи да шуримо на бнету :)))

Па хоћу, кад будем имао кеша вишка. Цепао сам преко ортаковог диска, али узео ми сиса треба њему, па сад пеглам у синглу ко неки нелорд лолол

синглу ко неки нелорд лолол

Олололо
Ја у синглу само пређем на нормал, да бих после могао да се уклопим са лудацима на бнету.. Они нису нормални.. Посебно кад ми дођу са едитованим ајтемима.. Па да им јебеш матер!