Prijava

Ма који торент брате, неће то скоро..

Мусаше, да ниси модератор сад би ти претио смрћу и можда чак понудио и дуплу већу лове од те коју си дао за ту кутију. Димам ту суму :) Ал' пошто немам, преостаје ми да га издркам пар пута на ову слику што си ставио и контактирам богату родбину из иностранства. :)

можда су луди корејанци целу ноћ крековали, нисам провераво

ko se prvi dokopa valjanog torenta, zna šta mu je činiti.

ko se prvi dokopa valjanog torenta, zna šta mu je činiti.

+1
На пвт, да не добије бан због пиратерије.

Али сад кад читам ове коментаре, сигуран сам да ће игрица бити крш, као што сам очекивао. Не крш као крш, већ као недовољно добра да оправда очекивања СТАРИХ играча који су године провели (или у мом случају и даље проводе) уз Д2.

Kao sto rekoh, evo kutija stoji pored mene, ja je samo preuzeo.

Aj kad ti je već tu pogledaj i šta piše na njoj i uporedi s onim što sam ja napisao :)

pise diablo colectors edition o.O
evo i otvorio sam..ima i onih pass..frend zovi i tih kuraca, videcu sa njim ako je nasao nekog prijatelja skoro, onda nista, a ako i dalje nema drugara, onda cu staviti vamo. valjda vam to nesto znaci? o.O

colectors edition

Не ради ми то. Имам диабло 2 колектор едишн, диабло кеца не могу нигде ни пират цд да нађем, а д3 узимам такође колектора. Чим скупим паре.

e iam ja Diablo, oriđiđi disk, iz 97.
nikad nije teo dučita cd-rom, pa sam moro da tražim pirate po pijaci, dok su se prodavali.
doduše, '97 nisam ni imo komp,lolo

ja sam jedino diablo 2 igrao i presao. doneo mi na flopi disku lika taj drugar, svoga, prenabudzenog i ja samo klikao i isao...i nikad nisam skontao inventar :D

e da...najzanimljiviji deo ove kutije je, inhaliranje mirisa iz kutijice u kojoj se nalazi lobanja i USB.

ja sam jedino diablo 2 igrao i presao. doneo mi na flopi disku lika taj drugar, svoga, prenabudzenog i ja samo klikao i isao...i nikad nisam skontao inventar :D

Имам ја тренутно од сваке класе по хероја, сви су од 50-80 левела. него ме мрзи да их буџим једног по једног, јако смара :)

i nikad nisam skontao inventar

Хахахаха, појаснијо!! Без инвентара мислим да никад не бих ни играо :)

e iam ja Diablo, oriđiđi disk, iz 97.
nikad nije teo dučita cd-rom, pa sam moro da tražim pirate po pijaci, dok su se prodavali.

имам ја пар игрица тако старих, које неће да учита цд ром. Најјачи менаџер икада, 2001/02 неће дучита. Ејџ оф емпајерс двојку исто. Све ориђи. Не знам који курац..

e da...najzanimljiviji deo ove kutije je, inhaliranje mirisa iz kutijice u kojoj se nalazi lobanja i USB.

УСБ сигурно објашњава. :)
А какав ли је мирис тек сунце ти..

Хахахаха, појаснијо!! Без инвентара мислим да никад не бих ни играо :)

Mislim, skontao sam kako se koristi...i onda ja nadjem mega kul jake stvari usput i on kaze..ovo ti ne valja, ovaj plavi (cini mi se) ajtem ti je jaci od ovog kojeg nosis...a taj sto sam nosio bio po brojkama 6 puta jaci.
-Da, al ovaj je plavi!
-MURS

мус ђе играш зомбије угасили ми релакса -.- :'(

Mislim, skontao sam kako se koristi...i onda ja nadjem mega kul jake stvari usput i on kaze..ovo ti ne valja, ovaj plavi (cini mi se) ajtem ti je jaci od ovog kojeg nosis...a taj sto sam nosio bio po brojkama 6 puta jaci.
-Da, al ovaj je plavi!
-MURS

Плави је циганија :) Имаш сиве, плаве, жуте, златне, зелене ајтеме. Поређани су по јачини :)

мус ђе играш зомбије угасили ми релакса -.- :'(

clarion
kucaj /mm (to je za pravila)
igraj par..nemoj da odustanes..vremenom ces skotati pravila
/lm kupujes laser (3000)
/class klasa zombija
/hc klasa coveka
/antiinfect armor (2000)
/napalm bomba napalm (3500)

који је то сервер, шта је то јел цс уопште?

pod hitno nov komp! taman dok ga dovučem, krekovaće dijablos.

pise diablo colectors edition

Aha, a ja sam napisao da dajem key za Torchlight 2, to je ono što pomenuh da još nije izašlo, o totalno drugoj igri pričam... na isti fazon doduše :)

I? Oće'l neko, neće?
Taman za zanimaciju dok ne krekuju diablo. Iako osonovano sumnjam da ćemo i Bordelands 2 što izlazi u septembru da izigramo dok ne krekuju dijabolu.

Никад нисам играо Торчлајт 2, каква је?