Prijava

Labokv-e, dobra je pesma a one su prelepe.

preporuka za dobre sluške sa još boljim bassom

https://youtu.be/1qnYV4coIoc

savršenstvo od muzike ,tehnolohija svira elektronima koji pomeraju membranu u zvučniku na atomskom nivou lepota

Ovo je za LSD uživaoce. :D

sva zika koju slušaš je elektronska zato što ide kroz mikrofone pa je pretvara u elektromagnetni signal na zvučnike ,jedino gitaru na ulici kad čuješ je čista jebote kakav sam filozof obožavam me

pa jeste avvl u pravu si, nego jel znaš ti šta je veštičja mast i zbog čega su veštice prikazana uglavnom sa metlom izmeđju nogu? pročitaj o tome ako te zanima

jel te neko nekada poljubio i tako ti prebacio sličku u tvoja usta a da ne znaš huhehehe

Jel ima veze sa ergotom? Mrzi me da čitam ali Salem itd. Vidim da si loaded, meni ostalo samo 2 taba čuvam ih za neki lepši vikend

nisam razumeo loaded šta znači? kažu ta mast sadrži svašta, to ne, ali maže se po genitalijama, uglavnom drškom od metle jer jaka je za jelo pa su imale viziju da lete haha slično kao i prikaz deda mraza sa irvasima koji lete a irvasi vole da hasaju muharu

nisam nisam samo mi je dosadno na poslu to je posebno stanje svesti takođe

nego jel imaš ti neku antivakcinu da se puknem da ako dođe dan kada nas prisilno vakcinišu da ta antivakcina uradi svoje

jel digitalni štoljpi ili analogni
00110101010110101001111
binarno sam se upucao