Prijava

Odmah da napomenem:
1. Vrlo verovatno postoji gomila bagova koje ću rešavati u hodu narednih dana, prijavljujte ih ovde slobodno.
2. Neke funkcionalnosti (tipa nove sobe na četu) će biti puštene naknadno u toku nedelje.
3. Novi layout je mnogo zahvalniji za uvođenje novih funkcionalnosti pa će razvoj sajta biti mnogo dinamičniji.
4. Neke stvari koje su do sada imali ktitori, sada imaju svi. Neke opcije ktitora su ukinute (šarena slova na četu).
5. Za sada postoji samo jedna tema, uskoro će biti još. Takođe narednih dana će dizajn dodatno biti ispeglan.

Kako vam se čini?

Дај тамнију боју!

Nije loše, samo malo monotono, ima li izbor boje? Navikli smo se na onu zelenu. :)

Дај другу боју живота ти. Остало је океј

Jebe me u mozak ovo belo, da prostiš.

Ја навик'о на плаву.
И обавезно врати боје на чету! :Д
Просек такође фали...
Јебем ли га, ово ми се баш и не свиђа.
Добра је фора што се ово срање горе не губи, не мораш стално да скролујеш до горе. И добро је што ти на профилу одма' излазе дефке.

Kol'ko mi se cini,vise nema poena ni rankinga. Odlicno.

'De su ti oci bile kad si pravio ovo? Kao da sam otvorio novi Word dokument. Zanimljiva promena ali mi se ne svidja preterano, bar ne za sad.

boja ti je kume, golo govno.....

Просек такође фали...

Само сам чекала твој комент. :Д

Добра је фора што се ово срање горе не губи, не мораш стално да скролујеш до горе. И добро је што ти на профилу одма' излазе дефке.

Плас уан

A sta je sa onom karticom Autori, hocemo li to moci vidjeti

SAJT JE SPOR jer se prave thumbovi za postere i usere. Kad se to odradi (noćas) radiće normalno

Дај другу боју живота ти.

Čisto da proverim da li i dalje radi ovo citiranje. :D Slažem se za boju/e.

I 'de je edit? I mogao bi da preimenujes sobu "Zene" u "Kuhinja" lololo

Пази стварно нема ранкинга. Чудо је то избачено?

Malo monotono, i previse lici na Gugl+, stavise, skoro su isti.

Dobro je sve, samo boja ako može da se promeni. Mnogo je sterilno ovako belo.

Боја одлична, све је супер.

- Види се аутор прије оцјењивања дефке, то ријеши.

Не знам како функционише оно за форум кад неко постује док ти пишеш, јеси ли то ријешио?

Нема нам на профил број поена и ранк, ако си укинуо, врати.

Кул је, за промену, од оног шаренила.