Nova verzija!

  1. E da, nije ovo loše. Samo sterilno kao nerotkinja u Mataruškoj Banji. Dajte loma boje, sjakti se sajt ka nezdrav. I ovo što je remenski rekao isto ne valja, a i ne vidim više ove što me prate. Sve u svemu RO DI LO!

  2. nema ni pola na profilu autora..
    neki kažu da mogu da vide ove nove četrumove ali meni za svaki piše "Uskoro blablablabla!"

  3. A gde je broj bodova u profilu??? Nije valjda to sada omogućeno samo ktitorima?

  4. Daj ne sprdajte se sa temom, što manje spema pre će sajt da se unormali tj da sve bude potaman.

  5. 1. Sa funkcionalne strane izgleda mnogo bolje (i brze), ali vidicemo kako ce se pokazati.
    2. sa dizajnerske srnae naginjanje ka minimalizmu je odlicno. Ali nije mi bas nabolje izvedeno. Previse je ocit pokusaj da se prekopira novi guglov dizajn - posebno jutjub. Ne mogu naci za sad bas konkretnu zamjerku ali nesto mi bode oci. Nekako mi je blijdeo. I da definitivno iams previse nijansi: plava, svjetloplava, tamnoplava, zelena, 5454 nijansi sive, žuta. De svedi to malo!

  6. Само да се зна. Ја сам први окачио дојке на нови чет Дебели пацове. Ет'о Тигана.

  7. Nije ovo loše, malo da se doradi i biće ok... Jedino me ubi ova bela boja, mnogo blješti i umara oči...

  8. E ne znam za vas, ali meni sajt leti. Nikad mi nije učitavao ovako brzo.

  9. Dajte jos neke boje, plavu, zelenu, ljubicastu i tako te smirujuce.
    I ako moze ikonica za Twitter i ja srecna :)

  10. Kajzi, molim te neke boje uvedi.

  11. Капирам да ће бити уведене теме/боје касније, али би било добро да мало "попуниш" ово сивило. Овим темама са десне стране да неместиш неке боксове (у боји (светлој)), а празан простор (с десне стране и у дну) да искористиш за неке опције које људи траже.

  12. Е чињеница је да сајт убија очи овако светао. А и текст док куцам коментар је превише светао тако да ћу још више ослепети.

  13. Безвезе је да свако може да види ко кога прати. Прво је било тога, па је померено, сад ево га опет. Мислим да је непотребно.

  14. Хоћу да видим кога ја пратим, ово ме не занима. :) Ако хоћу некога да престанем да пратим морам прво да се сетим да га пратим. Или ми се редовно дешава да мислим да некога пратим, а да га у ствари не пратим. Хоћу да видим кога ја пратим.

  15. Možda bi kartica sa odabranim mogla da bude prva, a sa popularnim definicijama druga. Mada, ovako će više definicija dobiti više ocena... Ma neam pojma.

  16. Pih...nema nam omiljenih defki! Ma masa stvari nema, ali bice valjda vremenom.
    Sve u svemu, sokirah se na prvi upad, ali nije lose, covek se na sve navikne.
    A da, mnogo je prazno bez "o meni" ispod avatara.

  17. i nije tolko loše... samo što kaže Reme, ubija oči...

  18. Вероватно повратак на читање дефиниција.

  19. И мала су слово нешто. Ћирилица је нечитка. Нећеш ме натерати да пишем латиницу. Рашири ово још десет центиметара па нек иде живот.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.