Nova verzija!

  1. Што и ја могу да видим пратиоце као и ктитор који је дао 200 динара за то?

    Не даје ктитор паре за то, него да може да пише колико хоће.

  2. Хоћу претрагу у горњем десном углу!

  3. Не даје ктитор паре за то, него да може да пише колико хоће.

    Ја сам дао због тога ололо

    И због розе слова на чету!

  4. Е да, јел постоји гробље и даље?

  5. ово сад личи на 9gag :D

  6. Постоји Бухно, али и даље само за клиторе

  7. nem0
    Хоћу претрагу у горњем десном углу!

    Hoću i ja avion ali nema. :)

  8. Постоји Бухно, али и даље само за клиторе

    Па да. Претпоставио сам. Него, много је сад запуштено. Нема коментара, као да нема ничега на сајту.

  9. Не даје ктитор паре за то, него да може да пише колико хоће.

    Јебем га глупа, на шта људи све бацају паре.

    Да ли ће моћи са фејсбука да се директно коментаришу дефиниције и постери?

  10. Биће коментари Бускно, најкасније за дан-два.

  11. Да ли ће моћи са фејсбука да се директно коментаришу дефиниције и постери?

    Већ може. Имаш поред стандардних коментара и таб са коментарима са фејзбука.

  12. Ал' ће сад да се уплаћују ктиториии.. Кад има ових најпопуларнијих... Ја ћу први!

  13. Јашта јеботе!
    Цукерберк ушао на велика врата и на вукајлију. Сада ћемо имати још на стотине хиљада младих постерџија.

  14. Sviđa mi se čet. Ima soba samo za žene :DD

  15. nači da napravim dupli i prestavim se ko dimam polni organ vrste čka,do jaja

  16. Да, то је основни проблем чета. Мушкарци неће моћи да уђу у жене чак ни они којима је лепши пол мушки пол, ако ме разумеш.

  17. Дај неке веселије боје. Овако нпр. не би било лоше.

    http://img577.imageshack.us/img577/9848/47389291.png

  18. Ne znam da li je neko već prijavio, u komentarima se linkovano praktično ne razlikuje od ostalog teksta, osim kad pređeš strelicom preko linkovane(-ih) reči.

  19. Хаха. Како геј млато.

  20. фејсбук интеграција мора да оде.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.