Nova verzija!

  1. Gde su mi omiljene defke i posteri? I definicije onih koje pratim?

  2. Naterali ste me da se oglasim na forumu (što inače ne praktikujem). Sajt je, iako mi se sviđa što je mnogo brži, postao potpuno nepregledan i neinteresantan. Mnogo stvari mi se ne sviđa, ali me iskreno mrzi da nabrajam, tako da ću jednostavno prestati da ga temeljno posećujem.
    Budite mi jaki. Jubac k'o Kamčatka.

  3. Планира ли се враћање ранга? И оног просека гласова по дефиницији?

  4. @ KaLu kA недостајаћеш нам :'(

  5. _♥_♥___♥_♥_
    ♥___♥_♥___♥
    _♥___♥___♥_
    __♥ .____ ♥__
    ___♥___♥___
    ____♥_♥____
    _____♥_____

  6. Планира ли се враћање ранга? И оног просека гласова по дефиницији?

    Биће ранг и још неке ситнице из претходне верзије. Није још све урађено.
    За просјек не знам. Не вјерујем...

  7. За просјек не знам. Не вјерујем...

    Зашто, јеботе?
    Шта смета тај један ред текста?

  8. Смета томе што се неки накурче кад им се обрише дефиниција с килом гласова па одлуче да се трајно банују. Не бих волео да именујем, наравно.

  9. А ти се не би жалио, а? Јадниче теби да обришу дефку која је 100, а не 1100 у плусу кмечио би. А то што се ти свима увлачиш, па ти нису обрисали ништа до сад је друга прича, јебига.
    Патетично, као и иначе нешто иза леђа прозиваш, ај кобејнуј се.

  10. Kolika slika mora biti da bi se propisno uklopila u avatar?

    Koliko x koliko piksela?

  11. Локси, момак, овде се разговара о новој верзији сајта. Ја сам само дао логично објашњење зашто би требало укинути просек. То што си се ти препознао нимало није мој проблем.

  12. Нема се ту шта препознавати, очигледно је о коме причаш, само што ти немаш муда да именујеш, то је класично за тебе. Нећу више да офтопикујем и спемујем због неких имбецила, које ево и ја нећу именовати, чисто зато што ми опет није до бана због таквих, иначе бих, пошто ја ипак имам муда. :)
    Читај мало боље пост, немој да се губиш у линковању.

  13. Kajzi, šefe, pretače ti youtube svoj prozor preko ovog gornjeg menija VUKAJLIJA, DEFINICIJE i toga.... Jel neko rek'o već, nisam čito...?

  14. немаш муда да именујеш, то је класично за тебе

    због неких имбецила, које наравно нећу именовати

    ЕДИТ: Да не буде како сам прљави спемер, је л' ће се неке опције које су ктитори имали (шарена слова) враћати постепено или су за скроз на скроз укинуте?

  15. Sajt je postao mnogo sterilan.
    Ostalo ću da prokomentarišem kad pročitam na šta su se ostali žalili u prethodnih 37 strana.

  16. Eh ovo bi vec bio dobar dizajn samo nek se vrati ona standardna boja

  17. Nije 200 x 200.

    KAJZENEEEEE!

    KOSTIĆUUUUU!

  18. nešto liči na 9gag vala :D

  19. Ovaj sa profilne slike sam ja kako testiram ovu novinu...

    Nije nista posebno, sta vise malo smeta ova ucmalost i tesko je za snalazenje sto ne mogu da kazem da je bio problem u prethodnoj verziji.

    Mislite o tome, drugarice i drugovi!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.