Nova verzija!

  1. Dobili smo linkovanje, ale!

  2. A gde su omiljene defke?

  3. Није да ме занима, заправо ја нисам особа која би се радовала што је неко банован, не, али где се могу видети бановани аутори?

  4. Спасибо. :) )

  5. ne mogu da vidim koliko je neki autor u plusu
    recimo + 4586
    i, za ime boga promenite ovu boju, dajte malo tamniju
    bez toga je verzija šitčina, a s tim i nije loša, možda čak i bolja od predthodne

  6. ne mogu da vidim koliko je neki autor u plusu
    recimo + 4586

    Шкк?

  7. Ne piše trajanje bana..

  8. Јесте и ја не знам свој ранг.

  9. Ајаксе ти си #2060

    Одеш овде и скролујеш до доле скроз http://vukajlija.com/recnik/autori/63603/komentari-drugih

  10. Da li postoji šansa da napraviš da kada se klikne na javnu temu u kojoj sam učestvovao da me odvede na moj post a ne na zadnji post na temi?

  11. Опа. Још 2059 и први сам.
    Има ли ко зелену вукајлију?

  12. oce biti ranga ?

  13. Могла би она дугмад горе десно за профил и одјаву да буду одвојена и у боји, као кад нисмо улоговани. Плус и минус би исто могли да буду зелени и црвени (као пријава и регистрација). Мала промена, а много би смањила монотоност.

  14. Mene i dalje ubi ova bijela. Ko o čemu, ja o njoj...

  15. Kaće bude blogova, eseja, kako već...?

  16. Mene i dalje ubi ova bijela. Ko o čemu, ja o njoj...

    Можда би могла онда позадина у посту да буде жута (као пример у дефиницијама), или у некој другој светлој боји. Мада, ко зна како би испало...

  17. nista meni ovde nije jasno, prvenstveno sta se koje picke materine desava sa definicijama....................

    i smara do jaja,

  18. Замена места +/-(сада -/+)... Не свиђа. Боја пресветла. Остало - супер/ не користим те функције сајта. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.