Nova verzija!

  1. Боље би било да читате дефиниције него што паламудите ође о дизајну, дизајнери :)
    Сад ће газда да направи за свакога по верзију и бања :)

  2. Ajd' ispravljajte to očiju vam...

  3. Калу ка, зар не оде ти са сајта?

  4. Мени фали слово "Н" на крају имена и пол ми је женски! Бем ти нову верзију...

  5. Хахаххахаха Данкане, женкуљице једна :Д

  6. Hhahahahah vratite čoveku slovo !! :D
    Samo da promenite boju, mislim da bi bilo bar 6x bolje .. Ovako sam ka' u bolnicu..

  7. Дугмад плус и минус су замењени, сад је прво минус.

    Нисам сујеверан али мислим да то доноси несрећу.

    Вратите плус на прво место, овако само олакшавате хејтерима...

  8. ...jes đavola olakšava, hejter navikao da klikće desno pa sad daje samo pluseve, veruj mi ; |

    Zašto se vide imena autora?
    Mislim, ja ovde imam par ljudi koji su mi dragi, kao i par onih koji mi idu na kurac, ostali, (tj. velika većina) me manje-više ne zanimaju. A pretpostavljam da je tako i kod drugih. Što bih se mučio da čitam definicije ljudi koji me ne zanimaju? Zato što su face na sajtu? Zato što su "mnogo dobri autori"? Ma daj! Ili pogotovo definicije početnika ili nekih koji nisu "velika autorska imena".
    A pretpostavljam da ga i drugi tako cene, jebem li ga...
    I tako...imam još štošta zamerki, al pretpostavljam da kaizen neće puno da se potrese, pa što da se patim... :**

  9. Dobra je ova nova verzija, ne moraš palit svetlo u sobu.

  10. Šta je sad ovo, kad kliknem na komentare, otvori se "poslednje aktivni autori"???

  11. Ko što kornelije reče (ja) nova verzija mi se nikako ne svidja, nego jel postoji fora da se vrati stara verzija? ;)

  12. Meni je nova verzija skroz ok, jedino sto ova boja stipa za oci...A i svidja mi se dodatak "popularne definicije", jer to znatno ubrzava proces pronalazenja dobrih autora, sto je pre bilo moguce samo ako se ti novi autori pojave na naslovnu...E da, takodje je super sto se vide pratioci. Sve u svemu, samo boja i po koji bag da se resi, i to je to.

  13. Samo da estetski ostane isto a recimo ubace popularne defke, kao ta stavka na primer. . .Ali ono zeleno ne bih menjao, sad mi deluje komercijalno. . .

  14. Sta ste koji kurac zapeli za boju, jebemumater? Skinite vukajlija custom i to resite sami. Dosta jos ima problema koji su veci od boje. Zamenjena mesta plusa i minusa, nemogucnost da se vide komentari drugih, polje za citiranje i linkovi skoro da se ne vide, nema rankinga itd. Valjda ce se resiti to.

  15. Боја је одлична.

  16. Ne mislim samo na boju, već na sve ostalo što se tiče izgleda. Prošla verzija je bila dobra, ništa joj ne fali, ali kao koči. . .Al da pređemo na ocenjivanje defki, jebiga.

  17. https://lh5.googleusercontent.com/cIvL8xUnyLDrEERnpQ_zxeEg-Q0QxOwuECDeHLQ64tjfpcoHtzgwAG3GG87QjRyGFVDJEo14=s640-h400-e365
    Al kad skinem, biće ovakva nova verzija samo druga boja ili će kao biti i ovakva a? Duduk za kompove sam ja

  18. Bice nova verzija, samo druga boja umesto ove plave. Stavio sam ja juce na ovu temu printscreen pa vidi ako te zanima.

  19. Ok, tako sam i mislio, ja bih skroz menjao ovo, dizajn mi se nista ne svijda, sad je komercijalno i ko da sam u nekoj bolnici ili kao neki obican forum, ne svidja mi se ni sto je slika mala na profilu itd. . .Dzaba mi custom, kad mi se ne svidja nista od novog dizajna, jebiga, razocarao sam se. . .

  20. Odo da igram getea san andreas

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.