Nova verzija!

  1. Kaizene, hoće li moći da se bira boja umesto ove bele? Bode oči, mnogo.

  2. hoce moci da se stavlja album sa slikama i taguju prijatelji?

  3. + увести опцију за мењање тема.
    + истакнути у дну странице услове коришћења и копирајт
    + унапредити форум, као што је најављено
    + подигнути контрас на чету, како би се видело време поруке
    + не правити нове собе
    + испод логоа ставити и речник сленга као раније

  4. + подигнути контрас на чету, како би се видело време поруке

    И боје за ктиторе!лоло
    Не плаћам ја за џабе!

  5. + испод логоа ставити и речник сленга као раније

    Ovo zaista treba vratiti. Hoću da, kada neka klinčadija dođe i kaže "šta je ovo, nije ni smešno", imam pokriće ukazivanjem na logo, ispod kojeg piše "rečnik slenga".

  6. http://vukajlija.com/recnik/autori/33503/followees

    Oво је да видиш кога пратиш.
    Само замениш ово 33503 својим ИД

  7. Ovo zaista treba vratiti. Hoću da, kada neka klinčadija dođe i kaže "šta je ovo, nije ni smešno", imam pokriće ukazivanjem na logo, ispod kojeg piše "rečnik slenga".

    Наравно.
    А и јбт. брисање тога је одрицање бренда. Ко кад би из Књаз Милоша рекли, е људи, знате шта, ипак има славља без Књаза.
    Мсм то "речник сленга" никоме не смета, а диже цену сајту сигурно.

  8. Ајд' сад овако да се преслишамо:

    Видим велики део је решен, линковање оспособљено, било је и пре, ал' сад има боју, затим видим, да се на профилу има шта смо бацали на форум, трте мрте, ја мислим и омиљене дефиниције, ал' небитно. Него, шта сад добијамо уплаћивањем ктитор налога? Имају ли неки додаци? Претпостављам да и даље стоји оно, неограничен број писања дефки. Ал' ево једна опција мање с обзиром да свако види своје пратиоце. И оће ли писати ранк на профилу или се види само у ауторима?

    Оће л' бити неко кул да ми одговори? :)

  9. И оће ли писати ранк на профилу или се види само у ауторима?

    Наводно хоће.

    Ја и даље хоћу боју на чету. :**

  10. E, čekaj jebote.
    Niko se nije požalio a mnogo je važna stvar.
    Sada ako imaš definiciju koju je videlo 100 ljudi i svih 100 je dalo plus, i imaš defku koju je videlo 300 ljudi, ali je 200 dalo plus a 100 minus, one imaju isti skor.
    Ne sviđa mi se ovo.

  11. Ма небитно је то.

    Ktitor opcije

    Definicije na groblju (3)

    Је л' ће бити још неких опција, кад је већ овако издвојено(и у множини)?

  12. E, čekaj jebote.
    Niko se nije požalio a mnogo je važna stvar.
    Sada ako imaš definiciju koju je videlo 100 ljudi i svih 100 je dalo plus, i imaš defku koju je videlo 300 ljudi, ali je 200 dalo plus a 100 minus, one imaju isti skor.
    Ne sviđa mi se ovo.

    One imaju isti skor na gledanje, ali se beleži svaka ocena u pozadini. Na taj način nema automatskog plusovanja ili minusiranja tipa: gle ovo sranje ima 100 pluseva (minusa) saću i ja da zviznem jedan... znate i sami da je to često bio kriterijum za plus ili minus

  13. Bolje je da se ne prikazuje zbir pluseva i minusa nego tačno, koliko je pluseva koliko minusa, ovo sad je lejm.

  14. Ајд још неко нека каже то :)

  15. Brate, smorio sam se, nova Vukajlija je krš, neću da dolazim više ovde, pozdravite se sa Kornelijem, ćao.
    Izvinite na uvredama.

  16. Pekki
    Kaizene, hoće li moći da se bira boja umesto ove bele? Bode oči, mnogo.

    Da Kaizene. Trebalo bi to srediti. Ubaci i roze boju. Stavila sam roze pozadinu pa da mi se uklopi. :)

  17. E, da. Kad kliknem na komentare prebaci me na autore poređane po popularnosti. :(

  18. Kad kliknem na komentare prebaci me na autore poređane po popularnosti.

    Ја мислим да то тек треба да се оспособи, до тад ћеш моћи само ауторе да гледаш :)

  19. А и јбт. брисање тога је одрицање бренда. Ко кад би из Књаз Милоша рекли, е људи, знате шта, ипак има славља без Књаза.
    Мсм то "речник сленга" никоме не смета, а диже цену сајту сигурно.

    Apsolutno se slažem i podržavam predlog da se vrati natpis REČNIK SLENGA, to je ipak brend ovog sajta. Postoji problem sa komentarima, kad kliknem na tu opciju izbacuje mi rang listu popularnih autora, nadam se da će gazda to srediti, ko što je sredio da možemo opet videti poene, opet napominjem, ja bih se jebo za poene :)

  20. možeš da vidiš poene na profilu autora...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.