Nova verzija!

  1. možeš da vidiš poene na profilu autora...

    Он је рек'о:

    nadam se da će gazda to srediti, ko što je sredio da možemo opet videti poene,

    лоло :Д

  2. одабрана дефиниција је истовремено у одељку популарне. исправити то, да чим постане одабрана испадне из одељка популарне. тако се отвара простор за неку нову.

  3. Ostale definicije autora:

    Kao da su pikane one najgore da budu na listi a lista je fiksirana,

  4. одабрана дефиниција је истовремено у одељку популарне. исправити то, да чим постане одабрана испадне из одељка популарне. тако се отвара простор за неку нову.

    Sređeno!

  5. Аватари ће заувек да остану овако мали?

  6. Kao da su pikane one najgore da budu na listi a lista je fiksirana

    Па, то је добро, јер ће се вероватно боље оценити те слабије дефке...

    Приметио сам да су сада поново одабране дефке на првом месту... :)

  7. Kaizene, dastaviš da kad uđemo na karticu Komentari, da nas tamo odvede (http://vukajlija.com/recnik/komentari), a ne na Autore i da središ na to na kojoj je defki komentar, ovako izgleda šuntavo.

  8. Ostale definicije autora:

    Kao da su pikane one najgore da budu na listi a lista je fiksirana,

    Rekao sam negde na početku ove teme, to bi trabalo da se randomizuje, a ne da budu stalno iste. Inače, sada stoje najstarije, a ne najgore :)

  9. je l mozemo da vidimo koga mi pratimo? ja sam neke stavio na pratnju, da bi ih procitao kasnije, a ne znam sad gde su mi :)

  10. http://vukajlija.com/recnik/autori/33503/followees
    Ето Мур брате. Само замениш са својим ид-ом то.

  11. mozda je neko pomenuo vec, ali PVT ne mere da se edituje

  12. Svidja mi se novi dizajn i nove kategorije kao sto su popularne definicije i posteri.
    Dodao bi samo nekoliko stvari. Bilo je davno neke price o mogucnosti gledanja postera i definicja random iliti nasumicno (za puriste srBskog jezika). Jel' moguce da se to sada ubaci? Jednostavno, neke defke i posteri iako su zasluzili mnogo vise paznje, zavrse u zapecku servera i tamo came u osami.
    I boja. Vec je dosta ljudi spomenulo to. Vrati zeleno, em je lepse za oci, em ce nostalgicari malo da se smire, em ima veze sa brendovanjem sajta. Zeleno je bila zastitna boja Vukajlije. Ovako izgleda kao u zubarskoj ordinaciji.

  13. Kaizene ništa ne menjaj!!! Sve čestitke. Naročito nemoj menjati boju. Ako je i menjaš stavljaj samo blage boje ono pre rasturi mozak kolko je drečalo.

  14. Да, и ова дефиниција више нема логике
    http://vukajlija.com/zelena/223960

  15. Ima Edi, sad pogotovo. Ta definicija pokazuje koliko smo srali oko zelene boje kad se pojavila, a sad žalimo za njom kao da je bila najbolja na svetu :)

  16. Хахах! А може и тако да се гледа. :))

  17. Ја нисам срала око зелене. Од почетка ми се свиђала! Зелено, волим те, зелено!

  18. Мрзи ме да листам постове али да ли свима који користе фајерфокс багују слике аватара појединих чланова? (уместо слике стоји име слике и линк)
    Иначе дизајн и опције су освежавајуће ..
    Свака част рударима ...

  19. Mislim da ne bi bilo loše da se lista popularnih definicija sortira po tome kada je definicija postala popularna, umesto po tome kada je napisana. Da bude kao i kod Odabranih. Sada se događa da imamo nekoliko novih definicija, koje su popularne, a onda se tek peta, šesta na spisku umetne "novopopularna", ali ranije napisana. Ko zna ša se onda događa na drugoj, trećoj strani. Nastanu tako popularne defke, ali koje niko neće ni videti među popularnim. Popularnost je ipak stvar trenutka, pa bi je valjalo tako i tretirati :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.