Prijava

кога не нервира

Dozvolite:
1) povecati i nekako uvecati slova za pretragu, nove defke i napisi novu definiciju.
2)poslednje aktivne staviti iznad tema u kojim sam ucestvovao
3)Cet sobe, sto se mene tice mogu da se ukinu
4) boja malo tamnija, ne verujem da je to toliki problem
5) sto rece neko, razvuci ovu crnu gornju sinu i dodati recnik slenga, kao i povecati glavu onog mudraca...
Mislite o tome!

Meni ovo malo bezveze, moram priznati. Gledam ovu sekciju popularnih, i sve jedni te isti autori, evo već dva dana zaredom.

Ozbiljno, daje se prevelika prednost Straji i ekipi, definicije koje ne zavrse u popularnim su u jos gorem stanju nego ranije.

Па напишите дефиницију и будите и ви у популарним. Шта је тако тешко у вези тога?

Ozbiljno, daje se prevelika prednost Straji i ekipi, definicije koje ne zavrse u popularnim su u jos gorem stanju nego ranije.

Isto tako i kad se ode na autore, bolje je bilo kada je prikazivalo poslednje aktivne, ovako samo najbolje izbacuje, a nas slabiće nikako...

Nije meni problem sa pisanjem defki, navik'o sam na ocajan skor, ja 'ocu da citam nove autore, a ne da se po tome vrte oni cije sam defke vec iscitao zato sto ih pratim. Pravda za njufegove!

Ni posle 24 sata se nisam naviko. Nekako mi žao bokte, skenjo sam se, kao da je ukinuta a ne samo izmenjena.

Па напишите дефиницију и будите и ви у популарним. Шта је тако тешко у вези тога?

Dude, moja definicija od pre dva dana ima skor +5. E sad, ili je niko nije čitao dok je bila u najnovijima pa je onda došlo par pratioca, ili ju je pročitalo par ljudi dok je bila u najnovijima a pratioci me zaboravili. U svakom slučaju, nema šanse da naguram ni +10 na definiciji. Država d'uradi nešto. Nemam par stotina pratioca pa da računam da će mi bar 5 % njih oceniti definiciju, jebiga, al' ovo ne bi trebalo funkcionisati ovako.

Славкане, ја имам 170 пратиоца, па ми ево за пола сата двоје прочитало дефку, тако да и да имаш те стотине пратилаца џаба ти :)

oslepela sam, boja treba boje ovde, neka tamna koja prija ochima, a ne ovaj uzas u koji ne moze da se gleda Oo

Dude, moja definicija od pre dva dana ima skor +5. E sad, ili je niko nije čitao dok je bila u najnovijima pa je onda došlo par pratioca, ili ju je pročitalo par ljudi dok je bila u najnovijima a pratioci me zaboravili. U svakom slučaju, nema šanse da naguram ni +10 na definiciji. Država d'uradi nešto. Nemam par stotina pratioca pa da računam da će mi bar 5 % njih oceniti definiciju, jebiga, al' ovo ne bi trebalo funkcionisati ovako.

Дјуд, види овако. Аутор у топ20 сигурно не би требало да има већих проблема да нагура дефиницији +8 у сат времена, не?
Ја сам на свакој од оних које су ''прошле'' имао по 2, или 3 гласа пре него што су ушле у најновије, а опет свака је завршила у популарним. То ми каже да ипак има некога тамо ко чита те нове дефиниције и гура их у популарне.

А чек, реците ми како се улази у популарне, кад има преко 10 у току оне прве сат времена док се модерише или после???

Мислим да је ако нагура +8 и више, иде у популарне након сат времена (или након периода који је био потребан да накупи осам плусева).

Дјуд, види овако. Аутор у топ20 сигурно не би требало да има већих проблема да нагура дефиницији +8 у сат времена, не?

Činjenično stanje govori drugačije. A zar ne misliš da je prevelika slučajnost da su sekciju "popularne" okupirali autori koji imaju u proseku 150+ pratioca?

Па занима ме који је то период, да ли ове сат времена од објаве до одласка у најновије или после?

da kad modovi odobre ako predje 8 ulazi u popularne odakle se moderatorskom rukom prosledjuje u odabrane....

Мени то нешто чудно.... Имам осјећај да је превише лако

Pa zato se vrti nekoliko Straji, buksni i kurajbera :)))

Ај, ај, почећу и ја да пишем, па ћете виђет'!!!! :)