Prijava

Pretraga foruma i ... Ko da ... ma jebes ti ovo svakih godinu dana neki redizajn picke materine uvek isti predlozi i na kraju ... ko vas jebe dragi gledaoci.

Jel normalno ono da se vidi ko je autor a definicije neocijenjena? Ja sam lijeno govedo, a vi napisali pedes strana.

ма избациће ваљда то

Мислим да сад промена боје не би била добра, јер би изгледало јако неозбиљно за сајт, мислиће људи да се зајебавамо сви овде. Како је- тако је, ја сам се навикао, не смета ми уопште, чак ми је и боље, не знам из ког разлога. Кад би још форум, подфорум, шта је већ ''коментари'' могли да се среде, и да се убаци ранк и просек, било би супер. Па, колико само времена већина проводи на фејсбуку, колико то тек боде очи, ово је пичкин дим, тако да не би требала боја да смета... Можеш ли се некоме жалити на фејсбуку, кад те боле очи?

Ћути бре! :Д
Ја избегавам фејс колико могу, овде бар имамо глас. Нека друга боја буде опција, а ово дифолт.

Ma navićićemo se mi, nije frka. Kacmo preživeli onu zelenu ogavnu i ovo ćemo. Da je metno ferari crvenu sa varijacijama tipa ljubičasto-roza i neke blinkujuće lasere sa strana opet bi se ljudi navikli..

Al sad nešto kontam..Evo uporedjujem 9gag i vukajliju (prebacujem brzo tamo vamo) i mogu reći da su iste al je jebenije čitati na ovako svetloj podlozi, a tamo su slike pa ne moraš da se smrkneš da bi je vidio.. Samo ako bi tu ubacio 2,3 kapi crne da se razblaži ova bela valjalo bi pravo..

Мени би било боље да је ова позадина дефиниције тамнија боја, а слова светла (као раније). Овако је некако преозбиљно. И још су раније били они жути линкови у дефиницији, сад црвени (као да је мртав линк или тако нешто). Ружне бре дефке, немају онај шмек.

Al sad nešto kontam..Evo uporedjujem 9gag i vukajliju (prebacujem brzo tamo vamo) i mogu reći da su iste al je jebenije čitati na ovako svetloj podlozi, a tamo su slike pa ne moraš da se smrkneš da bi je vidio..

kažem ja :D, a ovo nikako nevalja, još ono sranje da se i sa fba može komentarisat
komercijalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

komercijalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Kupi cvike sa debellim okvirima.

Al je malo preozbiljno, daj nam nekakvih epileptičarskih boja.

Трећи пример губи смисао каизене http://vukajlija.com/zelena/223960

ЕДИТ Не губи, и даље испадају очи, али сад од беле.

Ја сам чекао ова два дана шта ће Кизо рећи. То!
Ако је Кизи добро и мени је добро.

Rešila sam problem boje, još me samo interesuje hoće li biti vraćen rang?

Kako? Како сте решили јебени проблем боје? Ево, и ја имам Костићев кастом (Бог га поживео) па и ја се патим са бојом.
На хрому ми је тамно зелена, ал опет није довољно добра...
На модзили ми је тамно плава, ал опет није довољно добра ..
:(((

Nije dobro Ajakse, ne znam kako doći do friških komentara.

Додајте ''еротика'' собу само за сисе и остале женске и (мушке) атрибуте.

Bezveze! Ove svetle boje tako iritiraju oko i jos bljesti! Prethodna verzija je bila bolja! Ja ne znam sta se vecina lozi!?

Вратите нам обојена слова на чет :'(

jes kad ukucam u adres bar

Al dobro, samo malo epilespsije i dobro

Jako me nervira što treba dvaput da kliknem da vidim svoj profil, a vas?? Šta je navika, jbt...