Prijava

Али зашто би ико престао да пише ако пише добро? То ће неко СИГУРНО видети ако је већ толико добро!

Od ovog stava mi se blago receno sere! Ima tuce autora koji nisu citani, a odlicni su! Tako da ovo mozes da okacis o...

На мене не рачунај по том питању. Ионако не читам ништа већ дуго, јер ми се од тих најновијих сере. Ако налетим на нешто добро, зунем плус.
А реци ми, како су све ове силне дефиниције завршиле у популарним, ако нико не чита нове? :)

Па неко их чита очигледно, а ти нећеш, говно једно, оћеш да пропадну популарне :)

Иди читај сад, ено моја у најновије! БРЗО! :Д

Naravno da ce se istaci stotinjak dobrih sto ostavlja utisak o tome koliko se lako oni prepoznaju, znam ja ne spadam u te, ali se jebeno malo mesta posvecuje najnovijim...

Без увреде, али, док су теби стављали дефиниције на насловну тад је било лепо?

Nadam se da si svestan da ja dobijam definiciju na naslovnoj u proseku na svaka 2 i po meseca što, složićeš se, nije baš često, pa ta priča da sam se ovajdio od starog sistema baš i ne pije vodu :)

А и зашто би акценат био на најновијим?

Zato što "odabrane" i "popularne" svejedno ne možeš omašiti pa zašto da sve tri ne budu tu, na dohvat ruke. Svima je dupe zinulo da pročitaju odabranu. Tako će biti i sa ovim popularnim. Na najnovije neće niko ni ići jer zašto bi, ovamo su ove bolje ocenjene, ostalo mora da je škart. I ništa se ne gubi akcentovanjem najnovijih. Pa lako je otići sa te sekcije, al' možda će jedan od deset autora koji se tu nađe zastati, pogledati i pročitati koju.

Каизене, леба ти немој више да шибицариш са овим плусом и минусом погубих се к'о замишљено дете у тржном центру. Ај' жив био.

Od ovog stava mi se blago receno sere! Ima tuce autora koji nisu citani, a odlicni su! Tako da ovo mozes da okacis o...

А мени се кења од те ваше приче и туце аутора који су одлични а нису запажени. Рекламирај их, учини нешто, немој само у празно да тупиш с том причом.

Па неко их чита очигледно, а ти нећеш, говно једно, оћеш да пропадну популарне

Ма јок, ја само пишем. Не читам :)
Идем да ти дам плус, нећу ни да читам.

Baci ovde jedan lock i menjaj po ovome sto imas do sad. Sasvim je dovoljno, sranja ima i previse.....

Nadam se da si svestan da ja dobijam definiciju na naslovnoj u proseku na svaka 2 i po meseca :)

Ja jednom godisnje lololo
Inace slazem se sa Slavkom u svemu, ne ide ovako, samo je dodato jos nekoliko ljudi koji ce biti favorizovani u odnosu na ostale. Ponavljam, pravda za njufegove!

Ма јок, ја само пишем. Не читам :)
Идем да ти дам плус, нећу ни да читам.

Нећу такав плус, смрдо једна :)
Него углавном си прочитао нову дефку, боли те уво :Р

Nadam se da si svestan da ja dobijam definiciju na naslovnoj u proseku na svaka 2 i po meseca što, složićeš se, nije baš često, pa ta priča da sam se ovajdio od starog sistema baš i ne pije vodu

А ја, у просеку, на пола године, па можда можеш да наслутиш зашто су ми популарне готивне. :)

Svima je dupe zinulo da pročitaju odabranu. Tako će biti i sa ovim popularnim.

Јеси ли можда приметио колико је опало оцењивање популарних, након што су одабране стављене у први таб?

Не знам, ово је пресипање из шупљег у празно. Шта год да вам се стави, ви ћете хтети промене и опет, опет, опет.

Ја бих волио да каизен сваки дан мијења та два таба, онда би било кул :)

Gazda, još samo brzu pretragu da uradiš, ova ti ič ne valja.

Još se nisam usudio da napišem definiciju na novoj Vukajliji, tako da nemam pojma kakav će skor da bude, ali i meni se čini kao dve naslovne da imamo. Ne shvatam neku naročitu svrhu popularnih, ali verovatno postoji. Ne znam, ja i dalje idem na onaj kalendar da čitam najkvalitetnije definicije tog dana, nekako mi to dođe kao popularne.

Јеби га, ко хоће у популарне МОРА да се потруди. Нема више родбинских одабраних лооллололо

Нема више родбинских одабраних лооллололо

Sad ima rodbinskih popularnih, sto mu dodje isti kurac realno.

Sad ima rodbinskih popularnih, sto mu dodje isti kurac realno.

Не лупај глупости.
Поредиш 800+ оцена, са 100 оцена? Ма дај.

Јеси ли можда приметио колико је опало оцењивање популарних, након што су одабране стављене у први таб?

Jesi li ti možda primetio kako je opalo ocenjivanje ODABRANIH kada su popularne stavljene u prvi plan? Majku mu, ono juče, dok su popularne bila prve, skorovi na ta dva polja otprilike isti. Zar treba da se izjednače te dve sekcije? Zašto pobogu? Naslovna je svetinja, postojala je prije mene, treba da postoji i posle mene. Pa nečemu se mora stremiti. Dakle, naslovna na vrh, ove popularne da budu kao pristupačnija i malčice modifikovana verzija onog kalendarčića, najnovije akcentove i aupičkumaterinu sve :)

Мени се популарне и те како допадају, јер подстичу на читање. И то да се фаворизују одређени аутори ми баш не пије воду, јер ја ево већ други пут у последња 2 дана сам у популарним, а једва имам 20 пратилаца.
И нађите ми те дефке које нису 10 у плусу,а да су одличне и вреди их прочитати. Добар аутор ће пре или касније доћи до изражаја. Ево погледајте ову тему колико су само пута предлагани Дух из лампу, Булгаков и Тургењев, што значи да нису остали непримећени.

Mislim na grupe autora koji ce se stalno vrteti, njihovih par defki u popularnim k'o jedna u odabranima, a odabrane se osvezavaju redje od ovih. Jebe se meni za moje defke, ionako dolazim u skorije vreme samo da citam, 'ocu da se izdvoje i njufegovi koji znaju da pisu kako treba, a da ne moram da kopam po govnima koja se preljevaju.

Naka kola vozi a vako se svađa... ccc...

Majku mu, ono juče, dok su popularne bila prve, skorovi na ta dva polja otprilike isti

Па чекај, јел ти мене зајебаваш кад кажеш да је резултат +630:78- исто што и +250:-20?!
Ево ти сад, насловна је прва, чему плакање и даље?
Уосталом, пуца ми курац овде да се расправљам о популарним и непопуларним дефиницијама. Реците каизену шта желите, можда вас човек послуша.