Prijava

Mislim na grupe autora koji ce se stalno vrteti, njihovih par defki u popularnim k'o jedna u odabranima, a odabrane se osvezavaju redje od ovih. Jebe se meni za moje defke, ionako dolazim u skorije vreme samo da citam, 'ocu da se izdvoje i njufegovi koji znaju da pisu kako treba, a da ne moram da kopam po govnima koja se preljevaju.

Ево сад сам хтео да ти линкујем тему, али ната ме предухитрила. Имаш тему за новајлије, слободно погледај тамо шта се нуди.

Славко, ево погледај и сам. Човек има 500 људи који га прате. А написао је за један дан преко 20 дефиниција, од којих је у популарне отишло ја мислим три. http://vukajlija.com/recnik/autori/22631

ЕДИТ Тек сад видим да је обрисао све које нису отишле, а ове популарне имају мањи скор него пре кад су биле нове.

И то да се фаворизују одређени аутори ми баш не пије воду, јер ја ево већ други пут у последња 2 дана сам у популарним, а једва имам 20 пратилаца.

Upravo u tom grmu leži zec. Ima vas u toj grupi, pa bogami desetak, koji se vrtite na naslovnoj i koji jedni drugima čitate i ocenjujete definicije. E sad, nemojte me pogrešno shvatiti, ne osuđujem ja to, ja to pozdravljam. Čitate jedni druge, svaka čast. Al' šta mi asocijalni da radimo? Jedini prijatelj kojeg imam ovde je Faca a on mi čak ni ne čita definicije, a da vam ne pričam o tome kako neće da mi odabere ništa. Tuga kažem vam ja :(

Претерујеш Славко. Немој осуђивати друге за своје неуспехе лоло

nije ovo dobro, ove koje ne udju u popularne su totalno propale....

Buksno, stvarno neće, tražio sam i ne da kurva! :)

Пропале су само зато што нико ништа не чита, што бисте ви, људи?
Само да пишете, да онанишете и да гледате како вам скор расте, а нико не би да чита?
Како да не, зајебите мало :)

Није шћела ни мен' дати неко време, па сам је онда приморао :)

Само да пишете, да онанишете и да гледате како вам скор расте, а нико не би да чита?

Mladiću, ja autore koje pratim redovno čitam. Idi njima seri što mi ne uzvrate istom merom :P

Ima vas u toj grupi, pa bogami desetak, koji se vrtite na naslovnoj i koji jedni drugima čitate i ocenjujete definicije. E sad, nemojte me pogrešno shvatiti, ne osuđujem ja to, ja to pozdravljam. Čitate jedni druge, svaka čast. Al' šta mi asocijalni da radimo? Jedini prijatelj kojeg imam ovde je Faca a on mi čak ni ne čita definicije, a da vam ne pričam o tome kako neće da mi odabere ništa. Tuga kažem vam ja :(

Ја се на насловној не вртим, једна ми је одабрана, што је и много за број дефиниција који имам. А ни не знам никога одавде, нити има ко да ме предлаже. А коментаришем се са највише 2-3 аутора и то добре дефке искључиво. И то пријатељско коментарисање ми се не свиђа и не волим кад видим просек дефку оцењену 14:2 и 102 коментара ''То матори, идемо, сабијаш ''
А ти бар имаш мода за пријатеља, шта оћеш. :)

Ti da ideš da čitaš Nečistu krv mala. :D

И то пријатељско коментарисање ми се не свиђа и не волим кад видим просек дефку оцењену 14:2 и 102 коментара ''То матори, идемо, сабијаш ''

Е ово је пријатељи моји највећи проблем. Зато сам тотално престао и да читам и да коментаришем дефиниције. Не волим кад имам 13 коментара, а скор дефиниције 4:3

Ti da ideš da čitaš Nečistu krv mala. :D

Читам, као. :D

Nato, rekoh već, ne kritikujem, pohvaljujem, al' eto sistem je takav da je taj neki ekvilibrijum narušen.

ekvilibrijum

И ја знам неке стране изразе, па се не курчим.

A morao sam, obožavam taj film.

Buksno, to za komentarisanje nije ništa čudno... Poenta je da ljudi vole da ćaskaju, nebitno da li na definicijama, četu ili na forumu. To i mi upravo radimo...

Jedini prijatelj kojeg imam ovde je Faca a on mi čak ni ne čita definicije, a da vam ne pričam o tome kako neće da mi odabere ništa.

Могло би се једног дана десити да твом пријатељу Фаци буде пун курац таквих прозивки.

Napušim se ja svima vama kurca. AAHAHAHAH :D

Žao mi je ako to tako doživljavaš.