Prijava

Ја са овог главног пратим дупли, а не обратно, то је прије имало смисла јер сам видио кога ја пратим па сам једним кликом могао да дођем до њега, а овако трт.

А што се тиче праћења СМарка са дуплог, то не, мис'им какве везе има који ти је број пратилаца, што, да привучеш још више ако је већи број? Ја имам неке људе које пратим, а немају можда ни по 3,4 пратиоца... Мис'им пратим што ми се свиђа

Рекламирање дуплог: трајни за љепотана! :Д

Да, да рекламирам га, иначе нико не зна да је то мој дупли, псссст :Р

Ајде, ви сте овде сви искусни и паметни и начитани, нека ми неко од вас објасни пориве за поседовање ДВА налога?

Ja povremeno pratim muža, gde ide i šta radi. Obučem špijunsko odelo, nataknem naočare - zunzare da me ne prepozna, stavim šešir "Isidora Bjelica", u odelo ubacim grickalice, sokove, vodu, ćebe za piknik, šator, roštilj, nož, pušku, priručnik za preživljavanje, sprej za medvede, konopče, užad, lopatu i krenem u akciju.

Ајде, ви сте овде сви искусни и паметни и начитани, нека ми неко од вас објасни пориве за поседовање ДВА налога?

Да пишем са другог, мерак ми... И кад сам банован нпр...
Овај је настао јер сам био банован за спем оне теме са питањима.
Што је ту лоше, молим те?

Па мало болесно по мени ... ако си банован - банован си .. отрпи и настави са истог налога .. зашто волимо да бежимо у нешто што нисмо ми сами .. или јесмо дупли ми ?
А ти вучице из такве зајебанције можеш да ископаш и нешто што врло вероватно не би волела да чујеш и видиш ...

Па мало болесно по мени ... ако си банован - банован си .. отрпи и настави са истог налога .. зашто волимо да бежимо у нешто што нисмо ми сами .. или јесмо дупли ми ?

По чему је то болесно, ајде ми објасни, молим те?
Ђе ја то бјежим ако имам дупли БустеР под чији аватар је писало СМарко иначе... Ђе бјежим?

Не капирам вас који схватате дупле налоге толико озбиљно... Је ли вам копа очи што неко има дупли?

И не буди лицемјеран за то БЈЕЖИМО У НЕШТО ШТО НИСМО МИ, сјећаш се онога ''Моји постери нису хаха'' на копирани постер? То није било бјежање?
Мислим глупо је што се сад дотичем тога јер је небитно, али не могу да прећутим.

Mene Džimi banovo na sedam dana i to se razvuklo na 2 meseca .. Šta ću moro sam da nparvim dupli da mu se javim, greši čovek..

Ја сам Бустера направио само зато што сам био банован, али ето, почео сам понекад да пишем са њега... Мислим ништа страшно, дупли су дозвољени...
Са тог налога никад није додијељена оцјена СМарку и обратно...

Мислим да је јако педерски правити дупле налоге.

Mislim da je praćenje samog sebe sa duplog totalno gej. :)

А ти вучице из такве зајебанције можеш да ископаш и нешто што врло вероватно не би волела да чујеш и видиш ...

Fatale, teško. Ljubi ga žena u vredne ruke. Do sad sam par puta videla poklone koje mi je kupovao da ne moram da ih tražim po kući. :)

Ја сматрам да су они који имају дупле налоге стока. Ја рецимо никад дупли не бих отворио. Пу, пу, далеко било.

Смарко а што се хваташ за то? Пази да ја пишем и сад теби са тог налога
Кажи ми само због чега ДВА налога .. ? Ништа више ... и не копа ми очи само се питам да ли имаш довољно добар аргумент за то шта ће ти два налога ... и то кад си банован - па понеси последице .. на то мислим .. ако си јео говна - ћути мало и после настави са истог ... ништа напето и страшно и не осећај се прозваним а далеко било да схаватам преозбиљно ово ментално разгибавање овде .. мало ми то са налозима патологија, али то је опет само моје мишљење ..

Mislim da će svaki razgovor sa fatal erorom i bilo kakva rasprava da dovede do toga da će taj sagovornik da mu spomene plagiranje..
Tebi bi najbolje bilo da napraviš dupli, ovako za foruma.

А мислим да је још педесркије пријављивати модовима људе који се свађају, или који те напуше на форуму или кроз коменте. Сем ако ниси девојка, онда је ок да пријавиш. Али типа, кад видим чемерног Славка или тако неког "јебача" на тој теми за тужибабе(то се у моје време тако звало) желудац ми се окрене, и ома тркнем и попалим пар нусмија таквој сподоби, чисто да се смирим. Већи је проблем сајта што има таквих људи, него да ли неко прати своје дупле или не.

Mislim da će svaki razgovor sa fatal erorom i bilo kakva rasprava da dovede do toga da će taj sagovornik da mu spomene plagiranje..
Tebi bi najbolje bilo da napraviš dupli, ovako za foruma.

То ми је и требало ... да мало унормали тежину мојих ионако, скоро увек тешких речи .. и далеко било, не расправљам се ни са ким .. само размењујем мишљења ..

А мислим да је још педесркије пријављивати модовима људе који се свађају, или који те напуше на форуму или кроз коменте

Realno, toliko je pederski prijaviti nekog za vređanje da to nije zdravo.

Фатал, да ти објасним ја зашто се праве дупли.
Пази, или је то нека варијанта овог заједничког налога, што је кул. Или је кул почети све поново, да видиш колико поена добијаш на стару славу и колико би те дефиниције добиле гласова да их је неко други написао.
Пази, ја подржавам Смаретовог Бустера јер има кул аватар, а и лакше је остати у контакту са неким људима на тај начин.