Prijava

Никад не пишеш и хоћеш да те прати више? лоло
Добро је да те и толико прати, не прелази се 100 тек тако. :)

Taj broj je tako nebitan, ja imam vise pratioca nego definicija i to je smesno. Ne verujem da ima bolida koji se jebavaju sa time u svrhu 'internet popularnosti'. Ajd dusane da vidimo mi te autoseksualce!

Апсолутно дно је да пријавиш неку ауторку због сексуалног узнемиравања.

Ja pratim dupli, zajednički dupli, i sa tog duplog pratim sebe. Koristi mi kao šortkat. I šta sad? Ljubio bih sebe u dupe, da me kičma ne sputava?

Девети круг.

mene ne prati ni sopsTvena senka. Kaže mogla je i bolje u životu proći. Štaš.

Ne kontam kako koristi kao šortkat.. Ako pratiš recimo 60 ljudi i lakše ti je znači da pronadješ svoj dupli u 60 ljudi nego da klikneš na autori i ukucaš nik duplog, ne razumem ?

Ја не пратим, мене не прате. Тако се остварује миран суживот са својим дуплим налозима.

Мене не прате никакви другари и другарице ван вукајлије... Што и није чудо јер ни немам другара и другарица. А не прате ме ни дупли јер ни њих немам.
Мада мсм да праћење дуплог и обрнуто није паразит, ноћи понекад знају да буду самотне... И хладне...
http://d37nnnqwv9amwr.cloudfront.net/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg

Daleko lakše, uvek je bio na poslednjoj strani.
Još kako je uveden novi princip prikazivanja pratnje, još dalje lakše je.
Imam još dva dupla, pa ih ne koristim za to.
Tako da, generalije-vidi ga oće nabreklu virtuelnu kurčinu, prati samog sebe, ne stoje uvek. :)

Мислим да је све у реду док вас прати Тоше Проески. Ако вас ни Тоше не прати, онда сте у озбиљном проблему...

ahahahahahah!!! I ja sam primetio. Čak mi i dupli nalog prati..

Мислим да је све у реду док вас прати Тоше Проески. Ако вас ни Тоше не прати, онда сте у озбиљном проблему.

+1111111111111111111

А је л' вас препрцани прати? И тај прати све што се мрда...

Šta je to "dupli nalog"?
Ja toliko.

А је л' вас препрцани прати? И тај прати све што се мрда...

Мене јок... Препрцани зашто ме не волиш? ЗАШТО?!?!