Prijava

ОЛОЛО А ШТО ИХ ШИЈУ ВАКО!!

Јеби га, испушили на крају. :Ѕ Смрдљиви Мајами... Добро, бар нису убедљиви, разбиће их неко са запада.

San Antonio ove godine uzima...previse su uigrani i jaki da bi ih neko omeo u tome

И на западу и на истоку очекивана финала.... Биће густа борба....

San Antonio ove godine uzima...previse su uigrani i jaki da bi ih neko omeo u tome

A Tanderi? :) U svakom slučaju, biće to mnogo dobra serija. Večeras tj. sutra ujutru prenose na Sportklubu, gledaću sigurno.

Jos su zeleni za ovakav San Antonio...bice odlicno ali ne dajem prevelike sanse tanderima...ali bice vredno gledanja definitivno :)

u finalu istoka mislim da je Boston favorit
previse bi bilo da Garnet ne ume da iskoristi izostanak Bosa,a ako ovi budu igrali neku specijalnu odbranu na Garnetu,sa udvajanjem,on ce to lagano resavati povratnim pasom za Alena i Pirsa,a bogami i Bas je prilicno konstantan sa distance

za Oklahomu od velikog znacaja prve 2 tekme,ako obe izgube opa ispali su,mladi su previse da bi se u finalu zapada vracali sa 0:2
San Antonio favorit za mene cak i da Oklahoma ode na 3:0

Добра утакмица синоћ беше.... Очекивао сам већу улогу Данкана, па чак и Дијаа, ал' ипак победише на крају....

armagedonn
u finalu istoka mislim da je Boston favorit
previse bi bilo da Garnet ne ume da iskoristi izostanak Bosa,a ako ovi budu igrali neku specijalnu odbranu na Garnetu,sa udvajanjem,on ce to lagano resavati povratnim pasom za Alena i Pirsa,a bogami i Bas je prilicno konstantan sa distance

Гарнет игра центра већ пар месеци за Келте (Бас им је стартна четворка), ал' ако Џоел Ентони зна нешто да игра, то је одбрана.... Биће ту више него густа борба, поготово ако Сполстра уради исто што и прошле сезоне против Чикага, да стави Леброна да покрије Ронда.... Ако њега зауставе, зауставиће и Бостон.... Живо ме занима шта су Док и Сполстра припремили.... Док је за пет класа бољи, а и искуснији тренер од Сполстре.... Видећемо....

Upravo ce to po mome misljenju i da presudi Dok je tata za Spolstru, jednostavno obe ekipe su fenomenalne i ti takticki detalji ce da presude

Teško može Boston da prodje bez Bredlija i sa Alenom koji je samo senka od onog što je bio prošle godine. Jedina šansa im je da uspore igru

VelikaKonzerva
Teško može Boston da prodje bez Bredlija i sa Alenom koji je samo senka od onog što je bio prošle godine. Jedina šansa im je da uspore igru

+1

Bredli im je bio mama u odbrani, i veliki bonus sve što da u napadu. Rej je slab strašno ove sezone, šteta. Ja sam prestao da pratim aktivno kada su mi ispali Bulls-i, ali pogledam izveštaje i statistike. Mislim da Boston, ako ne bude pravio "turnover"-e i Rondo i Garnet budu ludi, ima šansu.

Evo na sta sam naleteo

Shots attempted with under 24 seconds left in 4th quarter or ot trailing by two or less in regular season and playoffs (from 00-01 season until now) Carmelo Anthony - 51% (25 for 49) Chris Paul - 41% (13 for 32) Dirk Nowitzki - 36% (21 for 59) Ray Allen - 35% (21 for 60) LeBron James - 31% (21 for 68) Vince carter - 30% (22 for 73) Kobe Bryant - 30% (31 for 103) Dwayne wade - 27% (15 for 56) Joe Johnson - 26% (17 for 65) Derrick Rose - 25% (8 for 32) Kevin Durant - 24% (11 for 45)

Inace navijam za Boston-San Antonio finale

San Antonio - Boston finale

Mislim da Boston, ako ne bude pravio "turnover"-e i Rondo i Garnet budu ludi, ima šansu.

Jebi ga, izgleda da nije dovoljno 44 poena Ronda, i ipak izgubise.

San Antonio - Boston finale

i ja. ali tesko

Jeste tesko ali itekako moguce....Dok je izmislio kosarku za Spolstru...sve je do igraca jedan mali kiks i Majami je otpisan...samo je pitanje oce li do toga kiksa da dodje....ali San Antonio uzima ove godine...ne volim ih ali imaju sve iskustvo, uigrani su, Djinobilija, Dankana, Parkera u formi, i zelju jer im je ovo veoma moguce poslednja prilika da osvoje prstenje

Сан Антонио је показао да може да игра и дефанзивно и офанзивно. Ротација им је више него сјајна, а тренер још сјајнији.
Мајами 90% пролази након синоћње утакмице и вођства од 2-0.

Anarchyst
sve je do igraca jedan mali kiks i Majami je otpisan...samo je pitanje oce li do toga kiksa da dodje

Синоћ су имали кикс Леброна (очајно шутирао из игре) и Вејда у првом полувремену па га нису искористили.

Бош Мајамију сад не треба и не верујем да ће се враћати у овој серији (у наредне две утакмице сигурно не), осим ако се баш не буде закувало. Са друге стране, Бредли страшно фали Келтима у ротацији, пре свега због одбране, а и доброг шута у нападу. Ален не може са својих 37 година не може да игра као пре, а Пијетрус нема квалитет да га замени.

Сасу почели Мајами и Бостон.... Одлучујућа утакмица за Келте ако хоће да задрже било какве шансе за финале.... Оживите тему људи.... Плејоф је....

Ajmo Bostoneeeeeeeeeee! Rondo u proseku 27 poena i 9 asistencija(!?) u seriji, uz sut za 3 2-5, cini mi se da ako ovako nastavi da ce Boston da pobedi u seriji. Kuc kuc da ga na ureknem.

Na Zapadu mislim da ce Oklahoma da pobedi, al navijam za dekice iz San Antonija.

navijamo za Boston,da ponove partiju od juce
nadam se da samo da jucerasnja pobeda nije rezultat Vejdove slabe igre
Lebron opet nestao u poslednjoj cetvrtini hahah

Па, моје мишљење финале Бостон-Сан Антонио и титула иде Бостону.