Prijava

Šta mislite kako ce izgledati? Kad se pozenimo i poudavate da li cete i dalje visiti na ovom govnetu? Tipa, napravi ti klinac nalog i slucajno krene tebe da komentarise, da se divi delu, a ti sisao sa kompa pre 20 minuta...

Нисам сигуран, али мислим да има тема, него нема везе, ја планирам да направим ђеци налоге кад их направим, а жена опили, направим им налоге да их чекају, и онда их провјеравам, кад видим да праве постере, нема компјутера недјељу дана, крај дискусије.

04.01.2012. u 15:30
SIne/ćero moj/a još nerođeni/a, znaj da te mnooogo voli i ljubi tata, ovo je sve pisano iz sprdnje i ne prihvataj ksrcu, ćale ti je kul bio i ostao :*

Ma kakvi. Da citam- mozda, kao aktivni (bilo definicije, bilo forum) autor sigurno ne.

Ma vazi sto cu tada da blejim ovde,ne znam ni dal cu do kraja ove godine ostati,a pogotovo za 20 godina...

Za 20 godina, sajt će se podeliti na poseban sajt za postere i poseban sajt za definicije.

inb4 kaizen će prodati sajt.

Wookayleeya će za 20 godina biti golo govno, al' se ja neću skinuti i kopaću, tražeći bisere. Samo se nadam da će Zyclon još da bude tu i da pljuje novajlije.
EDIT: Naravno, gazda će uvesti opciju: uloguj se preko fejzbuk naloga

Нисам сигуран, али мислим да има тема, него нема везе, ја планирам да направим ђеци налоге кад их направим, а жена опили, направим им налоге да их чекају, и онда их провјеравам, кад видим да праве постере, нема компјутера недјељу дана, крај дискусије.

Недо бог да прави постере, ју ју ју :)

odabrana definicija za 20 godina

Nedefinisan osjecaj
Kada se tasta slupa u tvom novom mercedesu. :-]
primer:
xaxaxaxa

Ček, sede, zar tako nešto nije bilo juče?

vjerovatno ne prodje dan da neko ne izbaci tako nesto.
za 20 godina, to ce biti standard naslovne strane.

Za 20 godina ovaj sajt nece postojati. Makar ne u danasnjem obliku.

sto nam rusis sneska bre?!

Sine , ako si nekim čudom napravio nalog na Vukajliju i zalutao na ovu temu i ako sam ja pokojni...Znaj da će te tata uvijek voljet (osim ako ne slušaš Grand , gledaš pink i slikaš svoj odraz u ogledalo) i bit ponosan na tebe.
Mnogo , mnogo bi' volio da ti ovo zaista čitaš jer bi ti onda značilo da sam jebao. Inače , skoro da samo o tomo i razmišljam , ako imaš 16 godina razumjećeš.
04.01.2012

Sine... jebale ti se strine!

Peškričić reko.

Za dvajes godina će Kostić naći neku novu seriju i silovaće ponovo nekog lika iz iste. Korleone će i dalje biti mod.

Za dvajes godina će Kostić naći neku novu seriju i silovaće ponovo nekog lika iz iste. Korleone će i dalje biti mod.

Аууу...

Naravno, gazda će uvesti opciju: uloguj se preko fejzbuk naloga

Ih, ovo će dogodine bit'. :)

Mocu da se ulogujem preko vodokotlica.