Prijava

Ovako, pre jedno pešes godina, bio sam kod ortaka na zakletvu kod vas u dgra zvani Valjevo, onako, fin gradić, ništa bitno, ali đa mi se.
e sad, napio sam se ko bog i napušijo ko nezdrav i krenuo po gradu da cunjam da tražim da kupim pljesku.
U tom trenutku, nailazi neka čka nazovi novinarka sa kamermanom vaše lokalne televizije valjda, ili neke druge,ali znam de je grad Valjevo u pitanju.I pita me za neku anketu šatro:
- Dobar dan, izvinite da vas pitam.
ja:
- aj, može.
- Jel igrate PC igrice i kupujete li originale?
a ja, da napravim foru neku foricu jer sam se smorijo najviše onako sa očima na polja koplja od xne odgovorih joj:
- Pc igrice? jel to ona vrsta kompakt diskova?
i tu ona počne da se smeje, i kamerman sa njom, i ja sa njima ololo! valjamo se po ulici jbote! narod gleda i neverue!
e sad, ako neko zna dal postoji taj video klip u arhivi vaše televizije i ima pristup,a verujem da je bila vaša televizija, jel može da aploduje na YT ili tako to, ako već nema?
Ako ima televizija taj snimak,ja bih bio zahvalan.
fala na pažnju.
EDIT: ovo može ladno na transfer blama ololoo!

Je l bar voditeljka hot, da znam da se vracam na temu ili ne?

Признај да ниси знао у то време шта су писи игрице!

pufno, znam samo da je bila plava i visoka, nebitna u faci.

MOLIM BEZ SPEMA JAKO MI JE BITNO OVO!

Можда те има на јутјубу у неком хаха како су Срби глупи клипу. лоло

tražio sam enemi, nema. a i davno je bilo ovo.

ne verujem da ce se neko setiti jer je bilo davno

a jbg njačpu, tek prekjuče se setih za to kacam bio snekim ortacima pa pričali o tome.

a jesi pokusao da nadjes negde na netu?

mahom na yt njaču, ima boga oca materijala za HAHAHA provale, nisam naišo još na to.

ja mislim da si izaso da bi vec znao za to,sigurno bi ti neko od ortaka reko ili neko drugi...ja imam slican problem,al nisam davao intervju,nesto drugo je u pitanju :)

NEBITNA U FACI! KOJA POBEDA!

Pre svega, mi smo Valjevci.

Pre svega, mi smo Valjevci.

Htedoh da kažem, ali čekam da se javi neki Valjevac. :)

dobrodošli!
i? jel mi ima pomoći u muci?

Odgovorite na pitanje coveku,sta filozofirate tu,Valjoevci

Pa u Va imaju tri televizije, tad su možda bile četiri. Verovatno da čuvaju neke snimke, ali me ne bi začudilo da je sve izgubljeno, pošto tim stvarima barataju vrhunski 'profesionalci'. Ne znam šta želiš, da idem od jedne do druge televizije i da pitam?

ma jok bre duka, nego sam mislio ako neko radi slučajno u nekoj televizija a seća se toga, pa ono, kapiraš?
a možda nije ni bilo emitovano nikad olol