Prijava

Jes probao oprati uši?

Pazi ovako!

Pojačaj sve zvukove na telefonu na maksimum, uključi sve alarme i upozorenja, čak i one u igri, i turi na maksimum.
Isključi jebenu vibraciju.
Javi utiske.

Вероватно има мали звучник који није много јак, као код мене на експрес мјузику 5310.
Немереш у флашу од две литре сипати воду из балона од пет јебених литара.

To je kod nokije softverski, nea to veze sa zvucnikom....

I šta, kad sve pojačam, zvučnici će da, prorade. Zajebano, a u specifikacijam piše "stereo" zvučnici...

Jel zna neko neki program za konvert videa u mp3, ali da je dobar, tj. da zvuk bude dobrog kvaliteta?? Pošto sve skidam sa Jutjuba, a skontao sam, da je Smarko bio u pravu, fora je u kvalitetu tona.

Imam jedan android i jednu nokiju.Nokiju n73me sam zadrzao jer ima zvucnjake koje nisam cuo ni na jednom drugom fonu, ocu rec ako ti se fon slabo cuje, kupuj neki drugi, nema tu pomoci i apdejtova kuracapalaca.

Nisam čitao ostale postove, samo uvodni, jer je vremena malo a ja žurim da se napravim pametan.

Uđi u podešavanja telefona i uđi na podešavanje zvuka, i na podešavanje zvonjenja pogledaj da govorni pozivi nisu podešeni na onaj "ascending" zvuk, da se zvono postepeno pojačava kad te neko vabi na telefon.

OK to, ali pogledaj gornji post i pitanje. koji program je dobar za dobar za konvert u mp3, tj. da ton bude dobar visokog kvaliteta?

Pojma nemam, ne razumijem se u to, al kolko znam i pretpostavljam o tome čini mi se da što je veći bitrejt (bitrate) muzika se jače i bolje čuje.

Pa zato i pitam za neki program -.-

Mare, kazah ti tamo na četu..

Hvala Dopi, a jel može to više pesama odjednom?