рукометна репрезентација Србије

  1. A SRBIN VILJUŠKOM BOC!

  2. Да ми је да дохватим, овог лика што пушта зику у Арени, да га целивам, значи иде од Силване до Нирване и од Ере до Пантере јеб'о маму луду! Бај д веј, јебемо кевееее! Момир Илић! КО ЈЕ НА ПОЧЕТКУ РЕКАО ДА ЋЕМО ДА СИСАМО КУРАЦ, НЕКА МЕНИ СИСА КУРАЦ! ОООООООО СРБИЈА ООО ЛЕЕЕ!

  3. Vujin koncano poneo muda iz svlacionice... Bravo za momke, ali se konstantno desavaju iste stvari. Umesto da odes na 5,6 razlike, dajes priliku protivniku da se vrati... Sreca pa Stanic jebe mame celo prvenstvo... ne dao nam Bog da se povredi, pa da nam onaj balvan stane na gol... Zao mi Makedonaca, imaju najvecu podrsku, i da su samo bod onaj uzeli protiv Danaca, mogli su dalje... Sad cekamo rasplet iz druge grupe, sve je moguce, verujem da mozemo do medalje. Jos jedared, OLE OLE!

    EDIT: Golmani jebu na ovom prvenstvu. Sem one dve stake iz Poljske, svi ostali su me odusevili, svaka im cast. Tako cu i ja na Olimpijadi, boli me kurac...

  4. Nevjera, puštaju Gas, gas. Ja sam mislio da samo u mom gradu ne znaju da puštaju muziku na poluvremenu i tako to, kad ono izgleda hronično patimo od toga.
    Ali zato jebu mamu rukometaši. Kako je lijepo gledati kako se odbijaju od zid u odbrani. Ma milina. Nije mi toliko ni zanimljivo gledati napad, samo odbranu. TARI DO TITULE!

  5. Super je ovo bilo!
    Ako nam dalje budu one seljačine od sudija što su bile na Danska-Njemačka, najebali smo.

  6. E da, ne znam da li je neko primetio sudjenje na Poljska - Makedonija... bogme su fino za Makedonce svirali, bar po meni...Sto se tice sudjenje, taman nam je. Nit' nas kradu, nit' guraju nesto preterano, samo nam ne jebu majku kao inace...ALi opet, protiv Nemaca dve sudijske greske su uticale na ishod meca...Nema veze, uzimamo medalju, pisamo u usta svima i Nikcevicu na celu sjajnu...

  7. Prvi put da mi je drago što u nekom sportu igramo malo sporije. Laganiica. Umrtvimo i na malo golova odigramo. Mora se reći pametno. I kada sam video da nam prvi put igra igrač od 36 godina, mislio sam da je neki Veseljko Trivunović, ali lik je pokidao sve što je igrao. Svaka čast Čuturi. Što se tiče ove utakmice Šešum je izvukao. Možda bi mogao više da igra. Ima bombu u ruci.

  8. Svaka čast momcima, da nas konačno neko obraduje. Samo bih da pitam one koji baš prate rukomet: šta bi sa onim ultramegagigatalentovanim Petrom Nenadićem, onim likom koji je bukvalno pišao po Patlidžanu? Nije prolazio nijedan meč a da im on ne da bar 12 komada. :) Znam da se često povređivao, a verovatno je i sad povređen, ali čisto me zanima ako neko zna...

  9. Позван је у тим са Рнићем за ове нове групе, али чини ми се да није играо. Контам да је још добар...

  10. Evo ga sedi na klupi, ceka sansu. :)

  11. Ај мало да прогнозирам.
    Ми обезбедили прво место, друго Немци 80% а Данци 20%. Немци морају да победе Пољаке с обзиром да ће да проради Скандинавски ортаклук (као на ЕУРО-у 2004) и да ће Швеђани да потпомогну Данце.
    Друга група, Шпанци први 99%, Французи се буде и побеђују обе до краја, Мађари добијају Словенце и у последњој утакмици одлука Мађарска-Хрватска. Мађарима игра и реми а Хрвати немају шансе али ако победе Французи иду даље а контам да ће намерно да сјебу Французе.
    Значи по мојој процени у полуфиналу Србија-Мађарска и Шпанија-Немачка. Тешко је одржати добру игру током целог првенства али ипак дајем предност нама и Шпанији. Нама мало већу јер ипак они играју са Швабовима. За сада не бих даље да нас не урекнем. :)

  12. Ispekoh se sinoć dokurca! Sad je ladovina... Ispade da je valjalo što je mudri premudri Džonovan još u subotu prije tekme sa Švabama pazario karte za bronzu i finale. AJMO NAŠI!!!

  13. Момци се показаше у правом светлу и онда када је то било најпотребније.... Јебено царски одрађују овај турнир и утакмице.... Свака им част....

    Петра Ненадића сјебале повреде.... Слична прича као и са Бошком Јанковићем....

  14. Само да је Станић увек напаљен к'о што је јуче био и да је Вујин ослобођен, ето ти, освајамо!

  15. И да... мени је скроз готиван онај лик што се дерња тамо МОМИИИР а публика ИЛИИЋ... то напали играче, исјаа :)

  16. Станић је увек напаљен, него ваљда ниси извалио. То за тог лика још и некако али кад пусте оно чч тдш чч тдш па онда публика у ритму ко у јебеном Стејплс Центру, срање.

  17. Канда ћемо на Кроате у полуфиналу... Ја сам се радовао том дуелу у финалу :)

  18. pričali mi ortaci iz skoplja, gde stanić brani u metalurgu, da je bio težak narkoman. belo. ali da se skinuo skroz. i da je otvoreno pričao o tome u njihovoj štampi.

    i gledamo ti ja i makedonci u nišu na tv meč protiv danaca i brani stanić neki zicer i kaže ovaj moj ortak

    -Stanikj, za ova imaš dve grami od mene!

  19. Станић је био на коксу, нормално да је напаљен. УЗИМАМО ЗЛАТО!

  20. Reko je da neće više. :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.