рукометна репрезентација Србије

  1. ima neko link neki, nesto, bilo sta?

  2. "Prodajna mesta su blagajne Arene, Ušća “SC”, blagajna Doma sindikata, kao i knjižare “Vulkan”."
    Negde sam procitao da ima i u "Delfi" knjizarama.

  3. Je li samo meni transfer ovo pjevanje " AJMO AJDE SVI U NAPAD" PA TO JE JEBENI RUKOMET, i sam sam bio rukometaš (čitaj golman) ne kontam...jel to i Stanić treba trčati u napad?

  4. АЈМО ШЕШУМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Мени је трансфер овај коментатор што оће да води навијање а у арени 4 навијачке групе.
    ПОБЕДААААААААААААААААААА

  6. Je li samo meni transfer ovo pjevanje " AJMO AJDE SVI U NAPAD" PA TO JE JEBENI RUKOMET, i sam sam bio rukometaš (čitaj golman) ne kontam...jel to i Stanić treba trčati u napad?

    Brate ovo se peva i na fudbalu
    što si bukvalista anarhist децхко

  7. Osećam da će večeras Vujin proraditi.

    Uf što volim što sam ovo REKO!!!!!!!!!!!!!

  8. KAKO SAM SREĆAAAAN!!! BRAVO! BRAVOOOOO!

  9. Pa kad je glupo...nisam ja tu ništa kriv :)...ali nije ni važno...idemo u polufinale, još da RVATE dobijemo i Bog te veselio!

  10. Лоло не би било лоше да идемо на хрвате већ смо им срушили снешка у ватерполу

  11. Pobedili smo iako smo bili losiji. Igra bez ideje, strasno...

  12. Да, нааче би било да им се исвршавамо уста, ал је зато и ризик превелики, начи не да не смемо да изгубимо у Београду него је то пакао, боље да смо испали у групама него то.

  13. dobro je,pobeda,al opet se nerviram,ne svidjaju mi se neke stvari tu

  14. Ако поправимо напад, уз овако брутално добру одбрану мислим да би могли у финале, кога год да добијемо у полуфиналу!

  15. Meni je transfercina "Ko ne skace taj je Siptar".

  16. Meni je transfercina "Ko ne skace taj je Siptar".

    Žestoka.

    Golmani, vrlo dobro!

  17. koji rezultat bio ? bilo zajebano? prespavao sam sve zivo

  18. ТО ШЕШУМЕ ЦАРЕ!!! СИНТЕЛОН ЈЕБЕНИ, ТО ЈЕ ТА ШКОЛА!

  19. Добили смо 24:21 .
    а за чупавост :) мислим да смо доминирали.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.