Prijava

mali komad atmosfere iz Čaira juče

http://img651.imageshack.us/img651/2770/p1150645.jpg

http://img638.imageshack.us/img638/1105/p1150646.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/9241/p1150647.jpg

Ja navijao protiv Švaba i žutih sa severa. Makedonci napunili halu 98%. Bilo 4-voro Švedjana, 10-tak Nemca i 30-tak Čeha. Kad je hala (posle dužeg vremena ) zagrmela, samo sam zažalio što naši nisu tu.

ZAŠTO SU LJUDI TOLIKO NEZAINTERESOVANI?! :/ Jbt, rukomet je jedan od sportova u kojima smo kol'ko-tol'ko ok. Mislim da u Novom Sadu niko i ne zna da je prvenstvo.

Danas sam bio u Novom Sadu i mogu da kažem da je Mađara bio pun kufer ;)

Vjeruj mi, njih je uvijek pun kufer. :))))))

što je najgore od svega, Spens mi je izgledao punije nego Pionir juče.

Хахха :))
Па јесте тако, реално. Али Мађарима је то први групни спорт. А ми, ма ми бре ништа не улажемо у рукомет, довољно је што је код нас првенство. Ја не живим баш близу неког града где се игра, јебига. :(

ZAŠTO SU LJUDI TOLIKO NEZAINTERESOVANI?!

Али боље тако него да се направи велика помпа па да опет имамо случај Ђовак. Нек' рукомет гледа ко га воли а не помодарска говна.

Ja bih voljela da idem na sve, al' sam se kasno sjetila i cijene su, blago rečeno, paprene. :)

Ljudi ozbiljno shvatili navijanje.

Nemam pojma o rukometu. Probao sam da ga igram u srednoj školi, ali uopšte ne kapiram taj sport. Doduše, ne kapiram ja mnogo sportova, ali rukomet i košarka su mi naročito strani.

Kolko se evara krecu ulaznice?

Pa brate, kad se već u našoj državi organizuje, neka bar malo pompe, red je s vremena na vrijeme! A ovdje - ništa. Nula. Jedino me par plakata na Spensu podsjeća da je prvenstvo. Cijene su 10ak evara, one jeVtine. :/

Nemam pojma o rukometu. Probao sam da ga igram u srednoj školi, ali uopšte ne kapiram taj sport. Doduše, ne kapiram ja mnogo sportova, ali rukomet i košarka su mi naročito strani.

Ako može bez spema na ovako dobroj sportskoj temi

Па скупо бре, ало! Макар за нас Србе, странци ће свакако да купе карте, њима нека подигну. Па бре, ја сам школарац, одакле мени 10 евра да гледам утакмицу од сат времена, а плус бих се навадио па бих ишо на сваку? Једино да крадем ил продајем доп.

Ako može bez spema na ovako dobroj sportskoj temi

Pita čovek hoću li pratiti prvenstvo u rukometu - ja odgovorio, nema tu spema Šarlo...

Ма стварно су говна, скупо бре. Нисам обраћао пажњу, али јесу ли карте једнаке цене у Београду и Нишу? :) Баш би било труло да Нишлијама траже 10 евра, јеботе, морају радити 5 дана за једну карту.

Па скупо бре, ало! Макар за нас Србе, странци ће свакако да купе карте, њима нека подигну. Па бре, ја сам школарац, одакле мени 10 евра да гледам утакмицу од сат времена, а плус бих се навадио па бих ишо на сваку? Једино да крадем ил продајем доп.

Upravo to, a tek ja sa svojim studentskim džeparcem.. Njima 10 eura kutija cigara košta.

Navijam za Hrvatsku, oduvijek-zauvijek. Mislim da ove godine nemaju velike šanse, ali eto. U svakom slučaju, pošto moje Bosne nema, neka bar komšije igraju i vode Balkan. Naravno, navijam i za Srbiju, ali Hrvatska repka mi je posebno draga.

Хоћете ли пратити Европско првенство које следи и ко су вам фаворити?
Nemam pojma o rukometu. Probao sam da ga igram u srednoj školi, ali uopšte ne kapiram taj sport.

Ako misliš na ovaj rukomet onda nije spem...

Ja sam pazario za sredu u NS, 800 dinara obe tekme, Francuska - Rusija i Španija - Mađarska.. To je onaj najjeftiniji sektor.